DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2023
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20CP
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20CP

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20CP

4,49
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 20CP
  • EAN: 8716049035430
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Ontstekingsremmend, koortsverlagend, pijnstillend

Algemeen
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps zijn transparante, ovale zachte gelatine capsules en is een geneesmiddel dat behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.

Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Dosering
Volwassenen: Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter voelt na 4 dagen voor pijn of na 3 dagen voor koorts en migraine. Adolescenten (12 – 18 jaar oud): Indien dit geneesmiddel langer dan 3 dagen moet worden gebruikt door adolescenten, of indien symptomen verergeren dient een arts geraadpleegd te worden. Leidapharm Ibuprofen moet zonder te kauwen met voldoende water worden ingenomen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water, gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420)

Bijsluiter Waarschuwingen

Bewaren beneden 25 °C. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel inneemt als u last heeft van systemische lupus erythematosus (SLE) (een auto-immuunziekte van het bindweefsel die zich uit in gewrichtspijn, huidveranderingen en stoornissen van andere organen) of gemengde bindweefselziekte. Een erfelijke stoornis heeft in de aanmaak van bloed (acute intermitterende porfyrie). Een darmziekte (colitis ucerosa of de ziekte van Crohn) heeft, ooit heeft gehad of als een (grroot)ouder, broer of zus van u hieraan lijdt. Astma of een allergische aandoening heeft of heeft gehad, aangezien er kortademigheid kan optreden. Last heeft van hooikoorts, neuspoliepen of chronische obstructieve ademhalingsaandoeningen. U heeft dan een verhoogd risico op allergische reacties. Deze allergische reacties kunnen zich voordoen als astma-aanvallen (zogeheten analgetisch astma), quincke-oedeem of huiduitslag met hevige jeuk (netelroos) en vorming van bultjes (galbulten) (urticaria). Op leeftijd bent, aangezien er bij u eerder bijwerkingen kunnen optreden. Een nier- of leverziekte heeft. Zojuist een zware operatieve ingreep heeft gehad. Allergische reacties heeft op andere stoffen, aangezien de kans op een allergische reactie dan verhoogd is. Zwelling (oedeem), hoge bloeddruk (hypertensie) of een hartziekte heeft. Zwanger wilt worden ( ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen (NSAID's) die de vruchtbaarheid van vrouwen nadelig kan beïnvloeden. Dit effect is omkeerbaar door te stoppen met het gebruik van het geneesmiddel). Aspirine gebruikt in een lage dosering (tot 75 mg per dag).

Meer uit ons assortiment:

  • Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST

    Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps | 20ST

    2,99
  • Leidapharm Neusspray Xylometazoline HCl 1 mg/ml 10ML

    Leidapharm Neusspray Xylometazoline HC... | 10ML

    3,49
  • Nurofen Fastine 400mg Capsules 20ST

    Nurofen Fastine 400mg Capsules | 20ST

    7,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST

    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST

    2,15
  • Nurofen Kinderen Suspensie Suikervrij Vanaf 3 Maanden 100ML

    Nurofen Kinderen Suspensie Suikervr... | 100ML

    5,79