DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Healthypharm Ibuprofen HTP 400mg Tabletten 20TB
Healthypharm Ibuprofen HTP 400mg Tabletten 20TB
Healthypharm Ibuprofen HTP 400mg Tabletten 20TB1

Healthypharm Ibuprofen HTP 400mg Tabletten 20TB

2,69

Dit product is tijdelijk uitverkocht.

Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:

  • Merk: Healthypharm
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 8714632057548
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

×

of

Productbeschrijving

Bij koorts en pijn

Algemeen
Healthypharm Ibuprofen HTP 400mg Tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.

Dosering
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar: de aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.

Het is raadzaam de doseringen gelijkmatig over de dag te verdelen. Volwassenen: Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt na 5 dagen bij pijn of na 3 dagen bij koorts, of als de klachten verergeren.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Waarschuwingen
Niet te gebruiken bij: ernstig hartfalen, allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel of voor deze groep geneesmiddelen, eerdere astma-aanvallen of eerdere maagdarmbloedingen of -perforatie bij gebruik deze groep geneesmiddelen, maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm, ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie, (spontane verhoogde neiging tot) bloedingen, gebruik van bloedverdunners, het derde trimester van de zwangerschap. Buiten het bereik van kinderen houden.

Meer weten over ibuprofen?

Wilt u meer weten over de pijnstiller ibuprofen? Wat het doet, wat de bijwerkingen zijn, wanneer u dit precies gebruikt en welke dosering het beste is? Lees dan ons advies over ibuprofen.



Actieve stofIbuprofen
Sterkte400
Vormtablet
LeeftijdVanaf 12
Indicatiepijn, koorts, ontstekingsrtemmend
Contra Indicatiemaag- of darmklachten, een bloedziekte, hersenbloeding of andere actieve bloeding,overgevoeligheid voor een van de bestanddelen, zwangerschap

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000.

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Voor dit geneesmiddel zijn er geen speciale bewaarcondities. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na “Niet te gebruiken na:” of “Exp.:”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt als u een infectie heeft. Ibuprofen HTP kan symptomen van infecties, zoals koorts en pijn, verbergen. Het is daarom mogelijk dat Ibuprofen HTP de passende behandeling van een infectie vertraagt, wat kan leiden tot een verhoogd risico op complicaties. Dit is waargenomen in door bacteriën veroorzaakte longontsteking en bacteriële huidinfecties die kunnen voorkomen bij waterpokken. Als u dit geneesmiddel gebruikt terwijl u een infectie heeft, en de symptomen van uw infectie blijven bestaan of worden erger, dan moet u direct een arts raadplegen. Ontstekingsremmers/pijnstillers zoals ibuprofen kunnen in verband worden gebracht met een klein verhoogd risico op hartaanval of beroerte, met name bij hoge doses. U mag de aanbevolen dosis of duur van de behandeling niet overschrijden. Bespreek uw behandeling met uw arts of apotheker voordat u dit middel inneemt als u: - Hartproblemen heeft, inclusief hartfalen, angina (pijn op de borst) of als u een hartaanval, een bypass-operatie, perifere arteriële ziekte (slechte circulatie in benen of voeten als gevolg van nauwe of geblokkeerde aders) of een beroerte (inclusief 'mini-beroerte' of transiënte ischemische attack 'TIA') heeft gehad. - Hoge bloeddruk, diabetes of hoog cholesterol heeft, een familiegeschiedenis met hartproblemen of beroerte heeft, of als u rookt. Het gebruik van ibuprofen kan leiden tot bijwerkingen op het maagdarmstelsel. Vermijd gebruik van ibuprofen met andere, soortgelijke middelen (NSAID’s, inclusief zogenaamde selectieve COX-2 remmers). Ouderen hebben vaker last van bijwerkingen op het maagdarmstelsel. Bloedingen, zweren en perforatie zijn gemeld. Het risico hierop is groter, naarmate de dosering hoger is, u al eerder bloedingen, zweren of een maagdarmperforatie heeft gehad of als u bepaalde andere geneesmiddelen gebruikt. Uw arts kan een beschermend middel voorschrijven. Bij het optreden van een maagbloeding of andere (buik)klachten moet het gebruik van ibuprofen onmiddellijk gestaakt worden en een arts geraadpleegd worden. Bij patiënten die lijden aan maagdarmziekten (ulceratieve colitis, ziekte van Crohn) is voorzichtigheid geboden. Er zijn heftige huidreacties gemeld bij het gebruik van dit middel. Stop met het innemen van dit middel en zoek direct medische hulp als u huiduitslag, schade (laesies) aan de slijmvliezen, blaren of andere reacties van allergie krijgt. Dit kunnen de eerste klachten van een zeer ernstige huidreactie zijn. Langdurig gebruik van elk type pijnstiller bij hoofdpijn kan bestaande hoofdpijn verergeren. Als u vaak of dagelijks hoofdpijn heeft ondanks (of ten gevolge van) het regelmatig gebruik van medicatie bij hoofdpijn, raadpleeg dan uw arts. Bij patiënten die lijden aan stoornissen in de bloedstolling of de lever- of nierfunctie is voorzichtigheid geboden. Bij het optreden van bloedbeeldafwijkingen of leverfunctiestoornissen moet het gebruik van ibuprofen gestopt worden. Bij een vermindering van de nierfunctie moet de dosis ibuprofen aangepast worden. Dit product behoort tot een groep medicijnen (NSAID’s) die tijdens het gebruik de vruchtbaarheid van vrouwen nadelig kan beïnvloeden. Dit is omkeerbaar door het gebruik van dit geneesmiddel te stoppen. Er is een risico op verstoorde nierfunctie bij uitgedroogde jongeren.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Trachitol Zuigtabletten 30TB

    Trachitol Zuigtabletten | 30TB

    6,99
  • Healthypharm Maagzuurremmer Pantoprazol 20mg Tabletten 14TB

    Healthypharm Maagzuurremmer Pantoprazol ... | 14TB

    5,99
  • Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10mg Tabletten 30ST

    Healthypharm Allergietabletten HTP Cetir... | 30ST

    6,99
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    2,09

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist