DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB
Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

2,09
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 8712755212417
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Vermindert snel de pijn

Algemeen
Leidapharm Ibuprofen 400mg heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Ibuprofen zorgt ervoor dat u snel verlost bent van uw pijn. Leidapharm Ibuprofen 400mg tabletten zijn verpakt in handige en hygiënische doordrukstrips.

Dosering
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en reumatische pijn: Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de eerste dosis 400 mg (1 tablet) zonodig gevolgd door 400 mg (1 tablet) per keer. Maximaal 1200 mg (3 tabletten) per 24 uur.
Menstruatiepijn: Beginnen met 1200 mg (3 tabletten) per dag verdeeld over 3 keer. In ernstige gevallen kan de dosering worden verhoogd tot 1600 mg (4 tabletten) per dag verdeeld over 4 keer.

Waarschuwingen
Niet te gebruiken bij maagzweren of bloedstollingsstoornissen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Meer weten over ibuprofen?

Wilt u meer weten over de pijnstiller ibuprofen? Wat het doet, wat de bijwerkingen zijn, wanneer u dit precies gebruikt en welke dosering het beste is? Lees dan ons advies over ibuprofen.

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: microkristallijne callulose (E460), voorverstijfseld zetmeel, croscarmellose natrium (E468), colloïdaal silica, talk (E553b), magnesiumstearaat (E470b), suiker, acacia (E414), titaandioxide (E171), calciumcarbonaat, polyoxyl-35-castorolie, erytrosine (E127), natriumbenzoaat (211), schellak (E904), witte bijenwas (E901), carnauba was (E903).

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. (temperatuur kan afwijken) In de originele verpakking bewaren. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Het gelijktijdig gebruik van ibuprofen met een bepaalde groep van pijnstillende middelen met ook en ontstekingsremmende en koorstwerende werking (NSAIDs, inclusief selectieve COX-2 remmers) dient te worden vermeden. Leida Ibuprofen 400mg bevat natriumbenzoaat. Benzoaten kunnen de huid, ogen en slijmvliezen irriteren. Het kan ook het risico van geelzucht bij pasgeboren verhogen.

Ibuprofen, naproxen en diclofenac zijn ontstekingsremmende pijnstillers, de zogenaamde NSAID’s (Non-Steroïdal Anti-Inflammatory Drugs). Voor mensen met ernstig hartfalen, bekende hartklachten of mensen die een beroerte hebben gehad, is het verstandig voor gebruik van een van deze pijnstillers met een arts te overleggen.

Meer uit ons assortiment:

  • Hansaplast Classic Pleisters 1m x 6cm 1ST

    Hansaplast Classic Pleisters 1m x 6cm | 1ST

    -16%
    2,69
    3,19
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB

    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB

    1,19
  • Healthypharm Maagzuurremmer Pantoprazol 20mg Tabletten 14TB

    Healthypharm Maagzuurremmer Pantoprazol ... | 14TB

    5,99
  • Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST

    Excedrin Filmomhulde Tabletten | 20ST

    8,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist