Onze drogisten zijn: nu bereikbaar
shopping-awards-persoonlijke-verzorging-2022
DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
0
€ 0,00
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps 20CP
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps 20CP

Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps 20CP

2,69
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 20CP
  • EAN: 8716049035508
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bij koorts en pijn

Algemeen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 9 jaar.

Dosering
Volwassenen en jongeren ouder dan 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 – 1000 mg) per keer, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur. Kinderen en jongeren tot 15 jaar: Kinderen van 9 tot 12 jaar (30-40 kg): 1 capsule (500 mg) per keer, 3 tot 4 keer per 24 uur. Kinderen van 12 tot 15 jaar (40-55 kg): 1 capsule (500 mg) per keer, 4 tot 6 keer per 24 uur.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Bijsluiter

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Ibuprofen 400mg Liquid Capsules 20CP

    Healthypharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps... | 20CP

    3,95
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20CP

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps | 20CP

    4,19
  • Leidapharm Neusspray Xylometazoline HCl 1 mg/ml 10ML

    Leidapharm Neusspray Xylometazoline HC... | 10ML

    3,29
  • Nurofen Fastine 400mg Capsules 20ST

    Nurofen Fastine 400mg Capsules | 20ST

    6,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST

    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST

    1,99

Aanbiedingen zijn op basis van de adviesprijs

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist