DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg 10ST
Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg 10ST
Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg 10STverpakking
Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg 10STachterzijde verpakking
Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg 10STzijkant verpakking

Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg 10ST

3,39
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 8712755009505
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Effectief bij pijn

Algemeen
Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Dosering
Kinderen:
3 maanden tot 1 jaar (5,5 - 10 kg): 120 mg 2 tot 3 keer per dag
1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag
2 - 4 jaar (12,5 - 17 kg): 240 mg 3 keer per dag
4 - 6 jaar (17 - 22 kg): 240 mg 4 keer per dag
6 - 9 jaar (22 - 30 kg): 500 mg 2 tot 3 keer per dag
9 - 12 jaar (30 - 40 kg): 500 mg 3 keer per dag
12 - 15 jaar (40 - 55 kg): 1000 mg 2 tot 3 keer per dag

Volwassenen:
500 mg , meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts en pijn). De dagdosering is maximaal 4000 mg per dag.
Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol.
Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Tags: kinderparacetamol, kinder paracetamol, kinder, paracetamol.
Actieve stofParacetamol
Sterkte500
Vormzetpil
LeeftijdVanaf 6
Indicatiepijn, koorts, na inenting

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25ºC in de oorspronkelijke verpakking. Gebruik dit middel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die vindt u op de verpakking na “Exp:” (maand en jaar). Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u geneesmiddelen op de juiste manier afvoert worden ze op een verantwoorde manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt. • wanneer u lijdt aan lever- of nierfunctiestoornissen • matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren) • milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever) • syndroom van Gilbert • glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie • hemolytische anemie • uitdroging • chronische ondervoeding • astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur) • wanneer u dagelijks grote hoeveelheden alcohol gebruikt; in dit geval is er meer kans op het optreden van schadelijke effecten op de lever. • wanneer uw klachten langer dan 14 dagen aanhouden of terugkeren; neem in deze gevallen contact op met uw arts. Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden.

Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Leidapharm Paracetamol 1000mg Zetpil 10ST

    Leidapharm Paracetamol 1000mg Zetpil | 10ST

    4,19
  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB

    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB

    1,19
  • Buscopan Zetpillen 6ST

    Buscopan Zetpillen | 6ST

    8,69
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg 10ST

    Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg | 10ST

    2,39