DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpil 240mg 10ST
Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpil 240mg 10ST

Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpil 240mg 10ST

2,99
  • Merk: Healthypharm
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 8714632079137
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bij koorts en pijn

Algemeen
Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpil 240mg is geschikt voor kinderen van 1 tot 6 jaar en helpt koorts te verlagen en pijn te verminderen.

Dosering
1 tot 2 jaar (10-12,5 kg) 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 per dag.
2 tot 4 jaar (12,5-17kg) 1 zetpil per keer en maximaal 3 per dag.
4 tot 6 jaar (17-22kg) 1 zetpil per keer en maximaal 4 per dag.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Waarschuwingen
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25ºC. Niet in de koelkast of de vriezer bewaren.
Actieve stofParacetamol
Sterkte240
Vormzetpil
LeeftijdVanaf 1
Indicatiepijn, koorts, na inenting

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit medicijn is: paracetamol. De hulpstoffen in dit medicijn zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).

Bijsluiter Waarschuwingen

Bewaren beneden 25 °C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na “Niet te gebruiken na:” of “Exp.”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel medicijnen niet door de gootsteen of de wc en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u medicijnen op de juiste manier afvoert, worden ze op een juiste manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

De aangegeven dosering niet overschrijden. Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit medicijn gebruikt. In geval van: • Lever- of nierfunctiestoornissen • Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren) • Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever) • Syndroom van Gilbert • Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie • Hemolytische anemie • Uitdroging • Chronische ondervoeding • Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur)

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Bepanthen Baby Zalf 100GR

    Bepanthen Baby Zalf | 100GR

    14,99
  • Naif Water Billendoekjes 3 x 54 stuks 162ST

    Naif Water Billendoekjes 3 x 54 ... | 162ST

    -20%
    7,99
    9,99
  • Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 120mg 10ST

    Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 120mg | 10ST

    2,99
  • Nurofen Kinderen Suspensie Suikervrij Vanaf 3 Maanden 100ML

    Nurofen Kinderen Suspensie Suikervr... | 100ML

    5,79

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist