
Leidapharm Paracetamol 1000mg Zetpil 10ST
3,99
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 20:30 besteld, morgen in huis
- U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Ingrediënten
Bijsluiter
Waarschuwingen
- Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren).
- Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever).
- Syndroom van Gilbert.
- Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie.
- Hemolytische anemie.
- Uitdroging.
- Chronische ondervoeding.
- Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur). Tijdens gebruik van dit middel mogen geen alcoholhoudende dranken worden gebruikt. Bij overmatig, langdurig alcoholgebruik (chronisch alcoholisme) dient de dagdosering de 2 gram paracetamol niet te overschrijden. Tussen twee toedieningen dient minstens 6 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, stop dan het gebruik van Paracetamol zetpillen en raadpleeg een arts.
Bij koorts en bij pijn - elke zetpil bevat 1000mg paracetamol
Algemeen
Leidapharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Dosering
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2 - 3 maal per dag.
Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag.
Hoe te gebruiken?
Breng de zetpil met de punt naar voren in de anus. Bevochtigen van de zetpil vergemakkelijkt het naar binnen glijden.
Bewaarinstructies
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de strip en op de verpakking na “EXP:”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Leidapharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Dosering
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2 - 3 maal per dag.
Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag.
Hoe te gebruiken?
Breng de zetpil met de punt naar voren in de anus. Bevochtigen van de zetpil vergemakkelijkt het naar binnen glijden.
Bewaarinstructies
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de strip en op de verpakking na “EXP:”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.
In het geval een van de volgende situaties/aandoeningen op u of uw kind van toepassing is:
- Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren).
- Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever).
- Syndroom van Gilbert.
- Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie.
- Hemolytische anemie.
- Uitdroging.
- Chronische ondervoeding.
- Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur). Tijdens gebruik van dit middel mogen geen alcoholhoudende dranken worden gebruikt. Bij overmatig, langdurig alcoholgebruik (chronisch alcoholisme) dient de dagdosering de 2 gram paracetamol niet te overschrijden. Tussen twee toedieningen dient minstens 6 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, stop dan het gebruik van Paracetamol zetpillen en raadpleeg een arts.
Meer uit ons assortiment:
Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB
1,19Warmies Warmteknuffel Lama | 1ST
29,99Warmies Warmteknuffel Chimpansee | 1ST
24,99Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50ST
1,49Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg | 10ST
2,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Aanbiedingen zijn op basis van de adviesprijs
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier