DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2023
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST

Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST

2,99
  • Merk: Linn
  • Inhoud: 20ST
  • EAN: 8718274580266
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Voor de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts

Algemeen
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): 1 capsule (500 mg) per keer, maximaal 3 tot 4 keer per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 capsule (500 mg) per keer, maximaal 4 tot 6 keer per 24 uur. De capsule heel doorslikken met voldoende water. Dagelijks aanbevolen dosering niet overschrijden.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: macrogol 400, gezuiverd water, propyleenglycol (E1520) en silica (colloidal anhydrous) (E551).

Bijsluiter Waarschuwingen

Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. Gebruik altijd de laagste effectieve dosering om uw symptomen te verlichten. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit medicijn gebruikt. Wees extra voorzichtig met Paracetamol Linn 500 mg liquid caps in geval van: - Lever- of nierfunctiestoornissen - Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren) - Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever) - Syndroom van Gilbert - Tekort aan G6PD (een bepaald enzym dat aanwezig is in rode bloedcellen) - Bloedarmoede door te sterke afbraak van het bloed (hemolytische anemie) - Uitdroging - Ondergewicht of ondervoeding - Regelmatig alcoholgebruik - Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur).

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 30 °C. Bewaren in de originele verpakking ter bescherming tegen vocht. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op het doosje na EXP. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel medicijnen niet door de gootsteen of de wc en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u medicijnen op de juiste manier afvoert, worden ze op een juiste manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Ibuprofen 400mg Liquid Capsules 20CP

    Healthypharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps... | 20CP

    4,79
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    1,99
  • Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur 72TB

    Rennie Suikervrij kauwtabletten bi... | 72TB

    9,39
  • Roter Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST

    Roter Paracetamol 500mg Liquid Caps | 20ST

    5,59
  • Leidapharm Neusspray Xylometazoline HCl 1 mg/ml 10ML

    Leidapharm Neusspray Xylometazoline HC... | 10ML

    3,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist