DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2023
Linn Ibuprofen Bruis Sachets 400mg 10ST
Linn Ibuprofen Bruis Sachets 400mg 10ST

Linn Ibuprofen Bruis Sachets 400mg 10ST

3,49
  • Merk: Linn
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 8718274580303
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Helpt het verlichten van lichte tot matig-ernstige pijn, waaronder menstruatiepijn en het verlagen van de lichaamstemperatuur bij koorts

Algemeen
Linn Ibuprofen Bruis Sachets is en geneesmiddel dat helpt bij het verlichten van lichte tot matig-ernstige pijn, waaronder menstruatiepijn en het verlagen van de lichaamstemperatuur bij koorts. Het behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID’s) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en koorts.

Dosering
1 sachet (400 mg ibuprofen) als enkelvoudige dosis tot maximaal drie sachets per dag.

Hoe te gebruiken?
De aanbevolen dosering voor volwassenen en jongeren zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is: 1 sachet (400 mg ibuprofen) als enkelvoudige dosis tot maximaal drie sachets per dag, indien nodig. Laat minstens 4-6 uur tussen verschillende innames. Neem niet meer dan drie sachets (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.

Waarom is er weinig informatie beschikbaar over dit product?
Helaas kan door EU-wetgeving maar beperkt informatie worden geven over dit product. Uitsluitend informatie over goedgekeurde claims die vermeld staan in de EU database mag worden vermeld. Resultaten uit wetenschappelijke onderzoeken die niet ter goedkeuring aan de EU zijn overlegd, mogen daarom niet gedeeld worden.

Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact op met onze gediplomeerde drogisten voor persoonlijk advies.



Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: citroenzuur (E330), natriumlaurylsulfaat, povidon (E1201), natriumsacharine (E954), natriumcarbonaat (E500), natriumbicarbonaat (E500), colloïdaal siliciumdioxide (E551), lactose, sinaasappelsmaakstof (bevat o.a. dextrose, maltodextrine en Arabische gom (E414)).

Bijsluiter Waarschuwingen

Bewaar Ibuprofen Bruis Linn 400 mg beneden 25°C in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de doos en het sachet na ‘EXP’. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel inneemt als u: - Als u last heeft van een chronische ontstekingsachtige ziekte van huid en/of ingewanden (systemische lupus erythematodes) of gemengde bindweefselziekten, omdat u in dat geval een grotere kans heeft op het krijgen van aseptische meningitis (hersenvliesontsteking). - Als u op leeftijd bent; ouderen hebben meer frequent bijwerkingen van NSAID’s, met name op bloedingen en perforatie van het maagdarmkanaal, welke fataal kunnen zijn. Uw arts zal daarom de behandeling beginnen met de laagste dosis ibuprofen die beschikbaar is en u eventueel een maagbeschermer erbij voorschrijven. - Als u in het verleden last heeft gehad van een maagzweer. Uw arts zal dan de behandeling beginnen met de laagste dosis ibuprofen die beschikbaar is. Uw arts zal eventueel een maagbeschermer erbij voorschrijven. - Als u in het verleden last heeft gehad van klachten van het maagdarmkanaal en u krijgt tijdens het gebruik van Ibuprofen Bruis Linn 400 mg last van uw maagdarmkanaal. Meldt deze klachten dan aan uw arts, vooral als deze optreden aan het begin van de behandeling. - Als u tijdens het gebruik van Ibuprofen Bruis Linn 400 mg last krijgt van maagdarmbloedingen of maagzweren. Stop dan met het gebruik van Ibuprofen Bruis Linn 400 mg. - Huidreacties: Er zijn heftige huidreacties gemeld bij het gebruik van dit middel. Stop met het innemen van dit middel en zoek direct medische hulp als u huiduitslag, schade (laesies) aan de slijmvliezen, blaren of andere reacties van allergie krijgt. Dit kunnen de eerste klachten van een zeer ernstige huidreactie zijn. - Als u zwanger wilt worden, omdat Ibuprofen Bruis Linn 400 mg de vruchtbaarheid kan verminderen; als u moeite heeft om zwanger te worden of als u vruchtbaarheidsonderzoeken ondergaat zal uw arts bepalen of het beter is om te stoppen met het gebruik van Ibuprofen Bruis Linn 400 mg. - Als u waterpokken (varicella) heeft, wordt aanbevolen het gebruik van Ibuprofen Bruis Linn 400 mg te vermijden. - Bij langdurig gebruik van elk type pijnstiller bij hoofdpijn, kan bestaande hoofdpijn verergeren. Als deze situatie zich voordoet of vermoed wordt, moet u uw arts raadplegen en moet de behandeling worden stopgezet. - Als u last heeft van astma, chronische ontsteking van het neusslijmvlies, ontsteking van de neusbijholten (sinusitis), neuspoliepen of allergische aandoeningen, omdat Ibuprofen Bruis Linn 400 mg in dat geval benauwdheid door kramp van de spieren van de luchtwegen (bronchospasmen) kan veroorzaken. Er is ook een verhoogd risico op allergische reacties, die zich kunnen voordoen als astma aanvallen, opzwellen van de huid of galbulten. - Als u net een zware operatie heeft ondergaan; uw arts zal uw toestand dan nauwlettend in de gaten houden. - Als u last heeft van hartfalen (onvoldoende pompkracht van het hart), onvoldoende functie van de nieren of de lever (nierinsufficiëntie of leverinsufficiëntie) of als u net een zware operatie heeft ondergaan waarbij u veel vocht verloren heeft; de functie van uw nieren zal dan nauwkeurig gecontroleerd worden. - Als u suikerziekte hebt; door het hoge suikergehalte is Ibuprofen Bruis Linn 400 mg dan niet geschikt voor u. - Ontstekingsremmers/pijnstillers zoals ibuprofen kunnen in verband worden gebracht met een klein verhoogd risico op hartaanval of beroerte, met name bij hoge doses. U mag de aanbevolen dosis of duur van de behandeling niet overschrijden. - Als u ernstige overgevoeligheidsreacties krijgt, moet u bij de eerste tekenen hiervan stoppen met innemen van dit medicijn en direct een arts raadplegen; als u eerder overgevoeligheidsreacties heeft gehad, kunt u bij gebruik van dit medicijn een verhoogd risico hierop hebben. - Er bestaat een risico op een nierfunctiestoornis bij uitgedroogde kinderen, jongeren en ouderen.

Meer uit ons assortiment:

  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    1,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Gratis verzending Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% 150GR

    Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% | 150GR

    29,99
  • Healthypharm Ibuprofen 400mg Liquid Capsules 20CP

    Healthypharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps... | 20CP

    4,79
  • Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST

    Roter Paracetamol Instant Smeltta... | 20ST

    5,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist