DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST1
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST2
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST3
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST4
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST5
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST6
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST7
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST8
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST9
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST10
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST11
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST12
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST13

Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST

14 reviews

5,99
  • Merk: Roter
  • Inhoud: 20ST
  • EAN: 8713304103781
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Met lekkere bessensmaak

Algemeen
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te veragen. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. De Roter Paracetamol Instant Smelttabletten zijn zonder water in te nemen, hier zeer geschikt wanneer u moeite heeft met slikken of wanneer u onderweg bent.

Dosering
Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 keer per dag.
Kinderen in de leeftijd van 12-15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 keer per dag.
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 6 keer per dag.

De tijd tussen de innames dient minimaal 4 uur te bedragen.

Lees voor gebruik de bijsluiter


Actieve stofParacetamol
Sterkte500
Vormtablet
LeeftijdVanaf 9
Indicatiepijn, koorts, na inenting
Contra Indicatieovergevoeligheid voor paracetamol en fenylketonurie

Niet te gebruiken bij:
-Als u of uw kind overgevoelig is voor paracetamol of voor de hulpstoffen in de Roter Paracetamol Smelttablet bessen tabletten.
-Als u of w kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een bron van fenylalanine) bevat.

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit medicijn is: paracetamol. De hulpstoffen in dit medicijn zijn: mannitol (E421), crospovidone (E1202), aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur.

Bijsluiter Waarschuwingen

Niet te gebruiken bij:
-Als u of uw kind overgevoelig is voor paracetamol of voor de hulpstoffen in de Roter Paracetamol Smelttablet bessen tabletten.
-Als u of w kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een bron van fenylalanine) bevat.

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de doos en blister na “Exp”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.

Reviews14 reviews

10/10 op basis van 14 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Beoordeling

10/10

Catherine

23 mei 2024

Het vind ik een erg goed merk. Het product is wel gemakkelijk in te nemen. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg komt wel overeen met de beschrijving.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Ingrid

20 mei 2024

Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg vind ik een erg goed product.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Petra

19 februari 2023

Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg zou ik wel aanraden bij vrienden of familie.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Mariska

14 februari 2023

Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg zou ik wel aanraden bij vrienden of familie, voldoet volledig aan de verwachting en heeft een redelijk lekkere smaak.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

A.A.M.

2 februari 2023

Het product vind ik een erg goed product. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg zou ik wel aanraden bij vrienden of familie. Dit voldoet goed aan de tekst op de verpakking.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

ineke

19 december 2022

Het product komt goed overeen met de beschrijving. Dit product is wel gemakkelijk in te nemen. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg komt goed overeen met de afbeelding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

William

26 oktober 2022

Het product komt goed overeen met de afbeelding. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg heeft een redelijk lekkere smaak en is wel gemakkelijk in te nemen.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Frank

16 oktober 2022

Het zou ik wel aanraden bij vrienden of familie. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg vind ik een erg goed product en voldoet goed aan de tekst op de verpakking.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Katrina

25 juli 2022

Dit product is wel gemakkelijk in te nemen. Dit komt goed overeen met de beschrijving. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg zou ik wel aanraden bij vrienden of familie.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

sandra

15 mei 2022

Dit product heeft geen lekkere smaak en voldoet goed aan de tekst op de verpakking. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg is wel gemakkelijk in te nemen.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

gitta pluym

6 mei 2022

Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg komt goed overeen met de afbeelding en voldoet goed aan de tekst op de verpakking. Het product voldoet volledig aan de verwachting.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Dirk

11 april 2022

Dit product is wel gemakkelijk in te nemen, komt goed overeen met de afbeelding. Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg heeft een goede prijs/kwaliteit verhouding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Marja

26 maart 2022

Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg voldoet volledig aan de verwachting en heeft een prima prijs/kwaliteit verhouding. Dit product komt goed overeen met de afbeelding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Evelien

22 maart 2022

Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg komt goed overeen met de beschrijving. Dit product zou ik wel aanraden bij vrienden of familie en heeft een fijne dagdosering.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Vanwege de geldende wetgeving zijn reviews voor dit product gebaseerd op vragen met antwoordkeuzes.
1
Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten 20ST

    Roter Paracetamol Junior Smelt Ta... | 20ST

    5,59
  • Natterman Bronchicum Extra Sterk 200ML

    Natterman Bronchicum Extra Sterk | 200ML

    11,99
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    2,09
  • Trachitol Zuigtabletten 30TB

    Trachitol Zuigtabletten | 30TB

    6,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist