DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST1
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST2
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST3
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST4
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST5
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST6
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST7
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST8
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST9
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST10
Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST11

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10ST

2,79
  • Merk: Sinaspril
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 8713091024825
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Speciaal voor kinderen

Algemeen
Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.

Kenmerken van Sinaspril tabletten:
- werkt snel bij pijn en koorts
- de kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen
- geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden

Dosering
Kinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.
Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.
Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per 24 uur.
Kinderen van 2-4 jaar: 1-1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per 24 uur.
Kinderen van 1-2 jaar: 1 kauwtablet per keer, 4-6 maal per 24 uur.

Kinderen van 3 maanden-1 jaar: ½ kauwtablet per keer, 4-6 keer per 24 uur.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit geneesmiddel zijn: pepermuntolie, natriumsaccharine (E954), natriumcyclamaat (E952), natriumstearaat (E470A), cellulose (E460), colloidaal watervrij silica (E551), glucose en ethylcellulose.

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die vindt u op de doos na “EXP”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u geneesmiddelen op de juiste manier afvoert worden ze op een verantwoorde manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt, in geval van: • Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren). • Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever). • Acute leverontsteking (acute hepatitis). • Syndroom van Gilbert. • Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie. • Hemolytische anemie. • Uitdroging. • Ondergewicht of ondervoeding. • Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur). • Alcoholmisbruik. • Gelijktijdig gebruik van geneesmiddelen die de leverfunctie beïnvloeden. • Een infectie die ernstig wordt en gepaard gaat met diep, snel en moeilijk ademen, misselijkheid en braken na het innemen van paracetamol. Neem onmiddellijk contact op met een arts als u deze symptomen krijgt.

Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Dampo Kindersiroop Alle Hoest + Vrije Luchtwegen Nacht 100ML

    Dampo Kindersiroop Alle Hoest + V... | 100ML

    7,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten 20ST

    Roter Paracetamol Junior Smelt Ta... | 20ST

    5,59
  • Natterman Kindersiroop voor alle hoest 180ML

    Natterman Kindersiroop voor alle hoest | 180ML

    12,33
  • Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 16ST

    Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg | 16ST

    3,59

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist