Onze drogisten zijn: nu bereikbaar
9365.678 reviews
Bestel nu
0
€ 0,00
Hoofdpagina>Geneesmiddelen>Pijnstillers>Paracetamol

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 16ST

Speciaal voor kinderen

2,87 *

Dit product is tijdelijk uitverkocht.

Wilt u op de hoogte gesteld worden als dit product weer op voorraad is? Geef dan uw emailadres op:

  • * Let op! Van dit product verkopen we maximaal 3 stuks per persoon, het is niet mogelijk dit artikel in grotere hoeveelheden te bestellen!

    Kortingscodes zijn niet geldig voor dit product!
    Aanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!
Productbeschrijving

Algemeen
Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.

Kenmerken van Sinaspril tabletten:

- werkt snel bij pijn en koorts;
- de kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen;
- geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden.

Dosering
Kinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.
Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.
Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per 24 uur.
Kinderen van 2-4 jaar: 1-1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per 24 uur.
Kinderen van 1-2 jaar: 1 kauwtablet per keer, 4-6 maal per 24 uur.

Kinderen van 3 maanden-1 jaar: ½ kauwtablet per keer, 4-6 keer per 24 uur.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Ingredienten

Samenstelling
Bevat 120 mg paracetamol per kauwtablet. De kauwtabletten bevatten glucose.

Bijsluiter
Download de:  bijsluiter [bijsluiter-sinaspril-tabletten_2.pdf]
Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Heeft u een vraag over Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 16ST?

Meer uit ons assortiment