DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML1
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML2
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML3
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML4
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML5
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML6
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML7
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML8
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML9
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML10
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML11
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML12
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML13

Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML

6,29
  • Merk: Sinaspril
  • Inhoud: 100ML
  • EAN: 8713091022357
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Op zondag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Speciaal voor kinderen

Algemeen
Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.

Kenmerken van Sinaspril vloeibaar:
- gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaak;
- snel en effectief bij pijn en koorts;
- een goed alternatief voor zetpilletjes;
- altijd de juiste dosering met het bijgesloten lepeltje.

Dosering
Kinderen van 9-12 jaar: 15 ml per keer, 4-6 keer per 24 uur.
Kinderen van 6-9 jaar: 10 ml per keer, 4-6 keer per 24 uur.
Kinderen van 4-6 jaar: 7,5 ml per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 2-4 jaar: 5-7,5 ml per keer, 4-6 keer per 24 uur. Kinderen van 1-2 jaar: 5 ml per keer, 4-6 keer per 24 uur.
Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar: 2,5 ml per keer, 4-6 keer per 24 uur.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Actieve stofParacetamol
Sterkte120mg/5ml
Vormvloeibaar
LeeftijdVanaf 3m-12j
Indicatiepijn, koorts, na inenting

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: propyleenglycol (E1520), natriumbenzoaat (E211), glycerol (E422), sorbitol (E420), sucrose, bananen-essence, roodmengsel (E122/E124), citoenzuur (E330), ethanol, natriumchloride, gedemineraliseerd water.


Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaar dit product niet boven 25°C. Dit middel niet meer gebruiken na de datum die op de verpakking en het etiket is vermeld achter 'Niet te gebruiken na'. N het openen van de glazen fles is Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar 6 maanden houdbaar.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt, in geval van matige tot ernstige nierinsufficiëntie, milde tot ernstige leverinsufficiëntie, acute leverontsteking, Syndroom van Gilbert, glucose-6-fosfaatdehydrogenase, hemolytische anemie, uitdroging, ondergewicht of ondervoeding, astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine, alcoholmisbruik en gelijktijdig gebruik van geneesmiddelen die de leverfunctie beïnvloeden. Een infectie die ernstig wordt en gepaard gaat met diep, snel en moeilijk ademen, misselijkheid en braken na het innemen van paracetamol. Neem onmiddellijk contact op met een arts als u deze symptomen krijgt. In geval van hoge koorts, verschijnselen van een nieuwe infectie of aanhoudende klachten dient u contact op te nemen met uw arts of apotheker. Indien u een infectie heeft die ernstig wordt en gepaard gaat met diep, snel en moeilijk ademen, misselijkheid en braken na het innemen van paracetamol dient u onmiddellijk contact op te nemen met een arts als u deze symptomen krijgt. Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden. Overschrijd de aanbevolen dosering niet. Gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk in de laagste mogelijke effectieve dosering. Langdurig gebruik van elk type pijnstiller tegen hoofdpijn, kan de hoofdpijn verergeren. Als u denkt dat u hier last van heeft, dan moet u stoppen met het innemen van dit geneesmiddel en uw arts raadplegen. U dient dit middel niet gelijktijdig te gebruiken met andere producten die paracetamol bevatten.

Vragen & Antwoorden
Bevat dit product gluten of lactose?

Sinaspril Paracetamol Vloeibaar bevat geen gluten of lactose. Wel bevat het sucrose en is daardoor niet geschikt voor mensen met erfelijke fructose intolerantie.

Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Nurofen Kinderen Suspensie Suikervrij Vanaf 3 Maanden 100ML

    Nurofen Kinderen Suspensie Suikervr... | 100ML

    5,79
  • Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 16ST

    Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg | 16ST

    3,59
  • Nurofen voor Kinderen Aardbei Suspensie 100ML

    Nurofen voor Kinderen Aardbei Suspe... | 100ML

    6,99
  • Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpillen 10ST

    Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpillen | 10ST

    4,99
  • Bisolvon Drank voor Kinderen Aardbei 125ML

    Bisolvon Drank voor Kinderen Aardbei | 125ML

    7,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist