Hoofdpagina>Geneesmiddelen>Pijnstillers>Paracetamol

Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 20ST

Bij koorts en pijn

0,59
  • Op voorraad: meer dan  50  stuks beschikbaar
  • voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Productbeschrijving

Algemeen
Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 20st werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: Neem 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag (= 24 uur).
Kinderen van 12-15 jaar: Neem 1 tablet per keer, 4 tot 6 tabletten per dag. Kinderen van 9-12 jaar: Neem 1 tablet per keer, 3 tot 4 tabletten per dag. Kinderen van 6-9 jaar: Neem 1/2 tablet per keer, 4 tot 6 maal per dag.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of één van de andere bestanddelen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Werkzame stofParacetamol
Sterkte500
Vormcaplet
LeeftijdVanaf 4
Indicatiepijn, koorts, na inenting
Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.
Verzendtarieven:
Boven € 20 gratis - anders € 3.95

Heeft u een vraag over Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 20ST?

Andere artikelen uit deze categorie:

Artiken 1-4van 29