Bestel nu
0
€ 0,00
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST 1
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST 2
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST 3
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST 4
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST 5

×

of

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST

1,99
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
Productbeschrijving

Bij pijn en bij koorts

Algemeen
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten helpt bij milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar.

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 6 tot 9 jaar (22-30 kg lichaamsgewicht): 1 /2 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 keer per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 keer per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): 1 tablet per keer (500 mg), maximaal 4 – 6 keer per 24 uur.

Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. Panadol is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar. Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.
Bijsluiter
Download gebruiksaanwijzing
Waarschuwingen

Bevat paracetamol. Wanneer u te veel paracetamol gebruikt, kan dit uw lever ernstig schaden. Gebruik dit geneesmiddel niet als u, al dan niet op medisch voorschrift, andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten ter behandeling van pijn, koorts, symptomen van verkoudheid en griep. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. Buiten het bereik van jonge kinderen houden. Op kamertemperatuur bewaren.

Meer uit ons assortiment:

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist