Home > Gezondheid > Geneesmiddelen > Pijn > Algemene Pijnstillers > Paracetamol

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Helpt snel tegen pijn

1,09
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld: morgen in huis!
Productbeschrijving

Algemeen
Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.
De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygiënische doordrukstripverpakking.

Dosering
Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10kg): een halve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17kg): één tot anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 4-6 jaar (17-22kg): anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 6-9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

 

Tags: kinderparacetamol, kinder paracetamol, kinder, paracetamol.

Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.
Verzendtarieven:
Boven € 20 gratis - anders € 3,95

Heeft u een vraag over Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st?

Andere artikelen uit deze categorie:

Artiken 1-4 van 28