DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB
Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB
Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB1
Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB2
Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB3
Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB4

Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg voor pijn en koorts 20TB

4,59
  • Merk: Advil
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 8712769011662
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Voor effectieve en langdurige pijnverlichting tot 8 uur lang

Algemeen

Advil Reliva Forte Ibuprofen Oval-Tabs 400 mg zijn ovaal vormige tabletten met 400 mg ibuprofen. De speciale ovale, gladde vorm maakt de tabletten eenvoudig in te nemen en door te slikken, waardoor er geen vieze, nare smaak in de mond achter blijft. De Reliva Forte Ibuprofen Oval-Tabs 400 mg geven tot wel 8 uur lang een effectieve en langdurige pijnverlichting. Ibuprofen is geschikt om diverse soorten pijn te verlichten, waaronder hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, reumatische pijn en spierpijn. Daarnaast kan ibuprofen verlichting geven bij symptomen van verkoudheid en griep en werkt zij ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.

Dosering
De aanbevolen dosering voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten tussen 12 en 18 jaar: zo nodig 1 tot 3 maal per dag 1 tablet innemen. De aanbevolen periode tussen twee doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Niet meer gebruiken dan 3 tabletten (1200 mg) per 24 uur. De tablet moet met water worden ingenomen. Niet op de tablet kauwen.

Advil Reliva Forte Ibuprofen Oval-Tabs bevatten ibuprofen. De bijwerkingen van ibuprofen verschillen. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Actieve stofIbuprofen
Sterkte400
Vormtablet
LeeftijdVanaf 12
Indicatiebij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn; bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep.
Contra IndicatieOvergevoeligheid voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de tablet, voor acetylsalicylzuur of als andere pijnstillers (NSAID's) bij jou astma of benauwdheid door spierkramp in de luchtwegen, een ontstoken neusslijmvlies of netelroos veroorzaken; wanne

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: maiszetmeel, pregelatiniseerd zetmeel, cros carmellosenatrium, colloidaal silicium dioxide, stearine zuur, natrium lauryl sulfaat, hydroxypropyl methylcellulose, Macrogol 6000, titanium diox ide (E171), ijzer oxide (E172), talken zwarte inkt (schellak, zwart ijze roxide E172 en propyleenglycol).

Bijsluiter Waarschuwingen

Bewaarinstructies

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 30°C. In de originele verpakking bewaren. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. Bij 12-18 jaar niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Ibuprofen, naproxen en diclofenac zijn ontstekingsremmende pijnstillers, de zogenaamde NSAID’s (Non-Steroïdal Anti-Inflammatory Drugs). Voor mensen met ernstig hartfalen, bekende hartklachten of mensen die een beroerte hebben gehad, is het verstandig voor gebruik van een van deze pijnstillers met een arts te overleggen.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST

    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST

    2,15
  • Gratis verzending Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% 150GR

    Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% | 150GR

    29,99
  • Advil Reliva Forte Liquid-Caps 400 mg voor pijn en koorts 20CP

    Advil Reliva Forte Liquid-Caps 40... | 20CP

    8,25
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    2,09
  • Aleve Select 275mg Tabletten 12TB

    Aleve Select 275mg Tabletten | 12TB

    4,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist