Nurofen 200mg Dragees 12TB
Nurofen 200mg Dragees 12TB
Nurofen 200mg Dragees 12TB 29703
Nurofen 200mg Dragees 12TB 29705
Nurofen 200mg Dragees 12TB 29706

Nurofen 200mg Dragees 12TB

2,49
  • Merk: Nurofen
  • Inhoud: 12TB
  • EAN: 8710552509051
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bij matige tot gemiddelde pijn

Algemeen
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Nurofen 200 tablet bevat 200:
- met 200 mg ibuprofen;
- vermindert pijn en koorts en remt ontstekingen;
- voor hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts;
- en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: eerst 1 - 2 tabletten innemen, hierna zonodig 1 of 2 tabletten per keer innemen.

Neem niet meer dan 6 tabletten in per 24 uur; verspreid de momenten waarop u Nurofen 200 tablet inneemt zo gelijkmatig mogelijk over de dag en met een minimale tussenpose van 4 – 6 uur.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

Klik om te controleren of deze website legaal handeltVeilige Zelfzorg met het Keurmerk Zelfzorg Online

Medische informatie

EAN-code 8710552509051
Registratienummer 10674
Productnaam Nurofen 200 tablet
Registratiecode RVG
ATC-code M01AE01
Netto inhoud 12 ST
GPC-nummer 10000856
GPC-omschrijving Pijnstiller algemeen
Dosering 1-2 tabletten per keer
Maximale dagdosering 6 tabletten (1200 mg) per 24 uur
Leeftijd vanaf 12 jaar
Gebruiksadvies 6-8 uur tussen de innames aanhouden, innemen met water, niet kauwen. Bij 12-18 jaar niet langer gebruiken dan 3 dagen. Ouder dan 18 jaar niet langer gebruiken dan 7 dagen.
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
Risicowaarschuwing #Dit geneesmiddel kan maagklachten veroorzaken, vooral bij lang gebruik. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel kunt u niet samen met bepaalde bloedverdunners gebruiken. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Voor gebruik overleg met een arts bij ouderen, mensen met hart- of vaatziekten, astma, psoriasis, maag- of darmaandoeningen of een verhoogd risico hierop.
# Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Afleverstatus code AV
Afleverstatus omschrijving Algemene Verkoop
Toedingingsvorm omhulde tablet
Te gebruiken bij Te gebruiken voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie.
Niet gebruiken bij Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding , maagzweer, maagbloeding of-perforatie, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap.
Zwangerschap Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
Borstvoeding Mag gebruikt worden
Gebruiksbeperking #Gebruik tijdens periode van borstvoeding zo kort mogelijk en in de aangegeven dosering. #Bij optreden huidreactie stoppen met gebruik en arts raadplegen. #Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. #Er bestaat een risico op een nierfunctiestoornis bij uitgedroogde kinderen en jongeren. #Bij optreden maagdarmbloeding of -zweer, het gebruik stoppen. #Vermijd het gebruik bij: een infectie (zoals longontsteking of bacteriële huidinfectie), waterpokken, astma of allergische luchtwegaandoening, bij nier- of leverproblemen, systemische lupus erythematosus (SLE) of gemengde bindweefselziekte, een darmziekte (actueel of gehad), in het verleden een maagzweer had, hoge bloeddruk en/of hartproblemen.
Huisarts Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Werkzame stoffen ibuprofen 200 mg
DocumentLees voor gebruik de bijsluiter:
Toepassingsgebied Ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Hulpstoffen croscarmellose natrium (E468): Dit is een antiklontermiddel
natriumlaurylsulfaat:
natriumcitraat (E331):
stearinezuur (E570):
colloïdaal silicium watervrij (E551):
carmellose natrium (E466):
talk: Dit is een glansmiddel
acacia (E414):
sucrose: Dit middel bevat sucrose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit middel inneemt.
titaandioxide (E171):
polyethyleenglycol 6000:
ijzeroxide (E172):
schellak (E904):
propyleenglycol en esters van propyleenglycol (orale inname): Dit middel bevat propyleenglycol

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: croscarmellose natrium (E 468), natrium laurylsulfaat, natrium citraat (E 331), stearinezuur (E570), colloïdaal silicium watervrij (E 551), carmellose natrium (E 466), talk, acacia (E 414), sucrose, titaandioxide (E 171), polyethyleenglycol 6000, ijzeroxide (E 172), schellak (E 904), propyleenglycol.


Bijsluiter

Vragen & Antwoorden

Hoe bewaart u Nurofen 200mg Dragees?
Bewaar Nurofen 200mg Dragees buiten het zicht en bereik van kinderen. Bewaren beneden 25 °C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.
Hoe gebruikt u Nurofen 200mg Dragees?
Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: eerst 1-2 tabletten innemen, hierna zonodig 1 of 2 tabletten per keer innemen. Neem niet meer dan 6 tabletten van Nurofen 200mg Dragees in per 24 uur; verspreid de momenten waarop u Nurofen 200mg Dragees inneemt zo gelijkmatig mogelijk over de dag en met een minimale tussenpose van 4-6 uur. De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water. De tabletten niet kauwen. Mensen met een gevoelige maag wordt aangeraden iets te eten vóór het innemen van Nurofen 200mg Dragees.
Wanneer mag u Nurofen 200mg Dragees niet gebruiken?
U mag Nurofen 200mg Dragees niet gebruiken als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel, als u eerder last heeft gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus of zwelling van het gezicht na gebruik van ibuprofen, acetylsalicylzuur (aspirine) of andere soortgelijke pijnstillers (NSAID's), als u een maagzweer of maagbloeding heeft, of dit minstens tweemaal heeft gehad, als u ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie in uw maag of darmen heeft gekregen, bij ernstig leverfalen, ernstig nierfalen of ernstig hartfalen, of gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap.
Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met Nurofen 200mg Dragees?
U moet extra voorzichtig zijn met Nurofen 200mg Dragees als u een infectie heeft, als u astma heeft of gehad heeft, of een allergische aandoening, als u lijdt aan systemische lupus erythematosus (SLE) of gemengde bindweefselziekte, als u een darmziekte (colitis ulcerosa of de ziekte van Crohn) heeft of gehad heeft, als u in het verleden last heeft gehad van een maagzweer, als u een hoge bloeddruk en/of hartproblemen heeft of gehad heeft, als u nier- of leverproblemen heeft, of als u andere geneesmiddelen gebruikt die de kans op zweren of bloedingen kunnen verhogen.
Wat is Nurofen 200mg Dragees en waarvoor wordt dit middel gebruikt?
Nurofen 200mg Dragees bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Nurofen 200mg Dragees wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie.
Wat moet u doen als u te veel Nurofen 200mg Dragees heeft ingenomen?
Wanneer u meer Nurofen 200mg Dragees ingenomen heeft dan toegestaan of als een kind per ongeluk dit geneesmiddel ingenomen heeft, moet u onmiddellijk naar uw arts of de dichtstbijzijnde spoedafdeling gaan en de verpakking van uw geneesmiddel en deze bijsluiter meenemen. Probeer indien mogelijk de patiënt te laten braken. De mogelijke klachten van overdosering zijn misselijkheid, buikpijn, overgeven (mogelijk met bloed), hoofdpijn, oorsuizen, in de war zijn en trillende oogbewegingen.
Welke bijwerkingen kunnen optreden bij het gebruik van Nurofen 200mg Dragees?
De volgende bijwerkingen komen vaak voor bij Nurofen 200mg Dragees: hoofdpijn, duizeligheid, maagdarmklachten zoals brandend maagzuur, opgeblazen gevoel, buikpijn, misselijkheid, braken, winderigheid, diarree of verstopping, licht bloedverlies in maag en/of darm dat in uitzonderlijke gevallen bloedarmoede kan veroorzaken. Soms komen voor: astma aanvallen, verkramping van de luchtwegen, ontsteking van het neusslijmvlies, slaperigheid, vermoeidheid, onrust, slapeloosheid of prikkelbaarheid, problemen met het gezichtsvermogen, maagdarmzweren, perforatie of maagbloeding.

Meer uit ons assortiment:

  • Aleve Select 275mg Tabletten 12TB
    Aleve Select 275mg Tabletten | 12TB
    4,49
  • Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten 20ST
    Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten | 20ST
    2,65
  • Panadol Plus Tabletten Glad 48TB
    Panadol Plus Tabletten Glad | 48TB
    5,99
  • Multycare Aqua Massage Bath Sponge 1ST
    Multycare Aqua Massage Bath Sponge | 1ST
    -10%
    0,71
    0,79
  • Fa Pink Passion Deospray 150ML
    Fa Pink Passion Deospray | 150ML
    -40%
    1,99
    3,30

Andere klanten kochten ook:

  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB
    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB
    1,98
  • Advil Reliva Forte Liquid Capsules 400 mg - voor pijn en koorts 20CP
    Advil Reliva Forte Liquid Capsule... | 20CP
    8,25
  • Leidapharm Ibuprofen 200mg 40TB
    Leidapharm Ibuprofen 200mg | 40TB
    2,99
  • Nurofen 400mg Tabletten 24ST
    Nurofen 400mg Tabletten | 24ST
    5,29
  • Nurofen Kinderen Suspensie Suikervrij Vanaf 3 Maanden 100ML
    Nurofen Kinderen Suspensie Suikervr... | 100ML
    6,45

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist