DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2023
Leidapharm Ibuprofen 200mg Liquid Capsules 10CP
Leidapharm Ibuprofen 200mg Liquid Capsules 10CP

Leidapharm Ibuprofen 200mg Liquid Capsules 10CP

1,99
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 10CP
  • EAN: 8716049035669
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Op zondag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bij lichte tot matige pijn

Algemeen
Leidapharm Ibuprofen 200mg Liquid Capsules zijn te gebruiken bij lichte tot matige pijn. Elke capsule bevat 200 mg ibuprofen.

Dosering
Kinderen vanaf 20 kg (rond 6 jaar oud) tot 39 kg lichaamsgewicht: De maximale totale dagelijkse dosis ibuprofen is 20-30 mg per kg lichaamsgewicht, verdeeld in 3 tot 4 enkele doses. De maximaal aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Neem in een periode van 24 uur niet meer dan 30 mg/kg ibuprofen. De periode tussen twee innames dient niet minder dan 6 uur te zijn.

Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht boven 40 kg: Aanvangsdosis: Neem 1 of 2 capsules (200 mg of 400 mg ibuprofen) met water. Neem indien nodig extra doses van 1 of 2 capsules (200 mg of 400 mg ibuprofen). Een totale dosis van 6 capsules in elke periode van 24 uur NIET overschrijden. Voor de dosis van 200 mg dient de periode tussen twee innames niet minder dan 4 uur te zijn, voor de dosis van 400 mg dient het niet minder dan 6 uur te zijn.

Lees voor gebruik de bijsluiter

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: Capsulevulling: macrogol 600, kaliumhydroxide (E525), gezuiverd water. Capsule-omhulsel: gelatine (E441), vloeibaar sorbitol - gedeeltelijk gedehydreerd (E420), gezuiverd water. Drukinkt: opacode NS-78-18011 (inhoud: gezuiverd water, titaandioxide (E171), propyleenglycol (E1520), isopropylalcohol, HPMC 2910/Hypromellose 3cP). Sporensubstanties: isopropylalcohol, triglyceriden met middellange keten, sojalecithine.

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25 °C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de doos en doordrukblisterverpakking na ‘EXP’. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt. − Als u bepaalde huidziektes heeft (systemische lupus erythematosus [SLE] of gemengde bindweefselziekte) − Als u een bepaalde erfelijke stoornis heeft in de aanmaak van bloed (bijv. acute intermitterende porfyrie) − Als u een ernstige darmziekte (colitis ulcerosa of de ziekte van Crohn) heeft of ooit heeft gehad − Als u ooit hoge bloeddruk en/of hartfalen heeft gehad − Als u een verminderde nierfunctie heeft − Als u leveraandoening heeft − Als u recent een zware operatieve ingreep heeft gehad − Als u astma of een allergische ziekte heeft of heeft gehad. Er kan kortademigheid optreden. − Als u last heeft van hooikoorts, neuspoliepen of chronische obstructieve (blokkerende) ademhalingsaandoeningen. Er bestaat een verhoogd risico op allergische reacties. De allergische reacties kunnen zich voordoen als astma-aanvallen (zogeheten analgetisch astma). − Als u lijdt aan opzwelling van het gezicht, mond, tong of keel die problemen bij het slikken of ademen kunnen veroorzaken (quincke oedeem) of jeukende zwellingen op de huid, ook wel netelroos of neteluitslag (urticaria) genoemd − Als u hartproblemen heeft, een beroerte heeft gehad of denkt dat risico loopt op deze aandoeningen (als u bijvoorbeeld hoge bloeddruk, suikerziekte of hoog cholesterol heeft of als u rookt) − Als u lijdt aan bloedstollings- (coagulatie) stoornissen. − Als u een infectie heeft.

Meer uit ons assortiment:

  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20CP

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps | 20CP

    4,49
  • Chi Tea Tree Eerste Hulp Balsem 100GR

    Chi Tea Tree Eerste Hulp Balsem | 100GR

    16,95
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    2,09
  • Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST

    Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps | 20ST

    2,99
  • Just For Men Original Formula Haarkleuring - H35 Middenbruin 1ST

    Just For Men Original Formula Haarkleuri... | 1ST

    -15%
    11,89
    13,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist