DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST1
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST2
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20STmigraine uitleg
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20STinwerktijd
Excedrin Filmomhulde Tabletten 20STafmeting tablet

Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST

8,99
  • Merk: Excedrin
  • Inhoud: 20ST
  • EAN: 8713177008268
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Voor de acute behandeling van migraineaanvallen en hoofdpijn - werkt na 30 minuten

Algemeen
Excedrin Migraine Tabletten is speciaal voor de acute behandeling van migrainenaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperking) met of zonder aura en hoofdpijn. De filmomhulde tabletten bevatten een unieke samenstelling, die het effect van twee pijnstillers (acetylsalicylzuur en paracetamol) en cafeïne combineert. De pijnstillers verlichten de belangrijkste symptomen van migraine, als hoofdpijn, misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid. Cafeïne is toegevoegd om het effect van de andere actieve stoffen te vergroten.

Voor migraine met of zonder aura:
Ongeveer één derde van de migrainepatiënten heeft migraine met een aura. Aura is een medische term voor waarschuwings-symptomen voorafgaand aan een migraineaanval. Bijvoorbeeld troebel zicht, lichtflitsen, zwarte vlekken, rode kleuren en soms gedeeltelijk verlies van het gezichtsvermogen. Dit naast de standaard migraineklachten als misselijkheid, overgeven en kloppende hoofdpijn. Bij iedereen kan het aura anders zijn en het is ook niet zo dat elke migrainepatiënt het zo ervaart.

De pijnstillende bestanddelen: acetylsalicylzuur en paracetamol remmen de productie van prostaglandinen. Daardoor worden pijn, koorts en ontstekingen onderdrukt. Cafeïne zorgt ervoor dat het centrale zenuwstelsel wordt gestimuleerd en heeft daardoor een opwekkend effect.

De pijnstillende en koortsverlagende werking begint na ca. 20-30 min en duurt ca. 4-6 uur. De koortswerende werking begint na 1-4 dagen.

Dosering
Geneesmiddel lees voor gebruik de bijsluiter.

Volwassenen (18 jaar of ouder):

Voor de behandeling van hoofdpijn:

  • Neem 1 tablet met een vol glas water in als de hoofdpijn opkomt.
  • Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1 tablet innemen.
  • Neem bij ernstigere pijn 2 tabletten met een vol glas water in wanneer de hoofdpijn opkomt.
  • Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1-2 tabletten innemen. Gebruik dit middel niet langer dan 4 dagen voor hoofdpijn zonder uw arts te raadplegen.

Voor de behandeling van migraine:

  • Neem 2 tabletten in met een vol glas water als de migrainesymptomen of migraine-aura opkomen.
  • Zo nodig kunt u nog 2 tabletten innemen met 4 tot 6 uur tussen de innames.
  • Als uw migraine niet verbetert binnen 2 uur na de eerste dosis van 2 tabletten EXCEDRIN, moet u een arts raadplegen.
  • Gebruik dit middel niet langer dan 3 dagen voor migraine zonder uw arts te raadplegen.
  • Gebruik niet meer dan 6 tabletten in 24 uur voor de behandeling van hoofdpijn of migraine. Dat komt overeen met 1500 mg acetylsalicylzuur, 1500 mg paracetamol en 390 mg cafeïne. Langdurig gebruik, tenzij onder medisch toezicht, kan schadelijk zijn.
  • Neem niet meer in dan de aangegeven dosis. Gebruik de laagste werkzame dosis en gebruik dit medicijn niet langer dan nodig is om uw klachten minder te maken.
Niet gebruiken als u
• allergisch (overgevoelig) bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6.
• ooit een allergische reactie hebt vertoond op andere geneesmiddelen die worden gebruikt om pijn,
ontsteking of koorts te behandelen, zoals acetylsalicylzuur en salicylaten, of elk ander medicijn dat
koorts en pijn vermindert (NSAID’s zoals diclofenac en ibuprofen). De reacties kunnen zijn: astma, piepen
bij het ademen of kortademig zijn, huiduitslag of netelroos (uitslag op de huid met roze bulten en erge
jeuk), zwelling van het gezicht of de tong, loopneus. Als u niet zeker bent, vraag het dan aan uw arts of
apotheker.
• een maag- of darmzweer hebt of als u een voorgeschiedenis van peptische zweer hebt.
• bloed in uw stoelgang of zwarte stoelgang hebt opgemerkt (symptomen van maagdarmbloeding of -
perforatie).
• hemofilie of andere bloedstoornissen vertoont.
• ernstige hart-, lever- of nierproblemen hebt.
• meer dan 15 mg methotrexaat per week inneemt (zie Neemt u nog andere geneesmiddelen in?).
• Dit medicijn wordt niet aangeraden voor gebruik tijdens de zwangerschap. Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. Neem dit middel niet in. Het is vooral belangrijk dit middel niet in te nemen tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap, omdat dat schade kan berokkenen aan uw ongeboren kind of problemen kan veroorzaken bij de bevalling.

Gebruikt u andere medicijnen, of heeft u dat kort geleden gedaan, bent u zwanger of geeft u borstvoeding, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

ema

Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn: acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne. De hulpstoffen in dit middel zijn: -kern van de tablet: laag gesubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E460), stearinezuur. -filmomhulling: hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoëzuur (E210), carnaubawas (E903).

Bijsluiter Waarschuwingen

  • Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. 
  • Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de blisterverpakking en de doos na EXP. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. 
  • Bewaren beneden 25 °C. 
  • Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.
  • Dit middel bevat paracetamol. Neem niet meer in dan de aanbevolen dosis, want dat kan zorgen voor erge schade aan uw lever.
  • Acetylsalicylzuur kan zorgen voor bloedingen. U moet contact opnemen met een arts als u een ongewone bloeding heeft.
De volgende punten zijn redenen waarom dit middel misschien niet geschikt is voor u. Neem contact op met uw arts voordat u dit middel inneemt als u: 

  • voordien geen diagnose voor migraine hebt gekregen, aangezien mogelijk ernstige aandoeningen van de hersenen of van de zenuwen voor de behandeling uitgesloten dienen te worden. 
  • een migraine hebt die zo ernstig is dat u het bed moet houden, of een hoofdpijn hebt die verschilt van uw gewone migraine of als u moet braken tijdens uw migrainehoofdpijn. 
  • hoofdpijn begint te krijgen na of veroorzaakt door een hoofdletsel, inspanning, hoesten of vooroverbuigen. 
  • chronische hoofdpijn hebt (15 dagen of meer per maand gedurende meer dan 3 maanden) of als u voor het eerst hoofdpijn krijgt na de leeftijd van 50 jaar. 
  • problemen heeft met de lever of de nieren, te weinig weegt of u heeft (al) heel lang te weinig eten (voedingsstoffen) binnengekregen, of als u regelmatig alcohol drinkt. Het kan zijn dat u het medicijn niet mag gebruiken of dat u minder paracetamol mag innemen. 
  • een erge infectie heeft, u (al) heel lang veel te weinig eten (voedingsstoffen) binnen heeft gekregen, veel te weinig weegt of als u al heel erg lang (te) veel alcohol drinkt. Dit kan namelijk zorgen voor een grotere kans dat uw bloed zuur wordt (metabole acidose). De klachten van metabole acidose zijn bijvoorbeeld: moeilijk, snel en diep ademhalen, misselijk zijn, overgeven, minder zin hebben in eten. Neem meteen contact op met een arts als u meerdere van deze klachten tegelijk krijgt. 
  • lijdt aan een erfelijke aandoening, glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie genaamd, een aandoening die invloed heeft op de rode bloedcellen en bloedarmoede, geelzucht of een vergroting van de milt veroorzaakt bij blootstelling aan bepaalde voedingsmiddelen, geneesmiddelen zoals ontstekingsremmers (bijvoorbeeld acetylsalicylzuur) of andere ziekten. 
  • ooit maag-darmproblemen hebt gehad zoals een maagzweer, -bloeding of zwarte stoelgang. Als u ooit maaglast of zuurbranden hebt vertoond na inname van pijnstillers of ontstekingsremmers. 
  • lijdt aan bloedingsstoornissen of abnormaal vaginaal bloedverlies buiten uw menstruatieperioden (bijvoorbeeld ongewoon zware of lange menstruatieperioden). 
  • recentelijk een operatie hebt ondergaan (met inbegrip van een lichte ingreep zoals tandheelkunde) of zult ondergaan binnen 7 dagen. 
  • bronchiaal astma, hooikoorts, neuspoliepen, een chronische ademhalingsziekte hebt of allergische symptomen ontwikkelt (bijvoorbeeld huidreactie, jeuk, netelroos). 
  • lijdt aan jicht, diabetes, hyperthyroïdie, ritmestoornissen, ongecontroleerde hypertensie, verminderde nier- of leverfunctie. 
  • alcoholproblemen hebt. 
  • al andere geneesmiddelen inneemt die acetylsalicylzuur of paracetamol bevatten, of andere geneesmiddelen, aangezien deze invloed kunnen hebben op de werking van dit middel en bijwerkingen kunnen veroorzaken. 
  • een risico loopt op uitdroging (bijvoorbeeld door braken, diarree of voor of na een zware operatie). 
  • jonger dan 18 jaar bent. Er is een mogelijk verband tussen acetylsalicylzuur en het Reyesyndroom bij toediening aan kinderen en jongeren. Het Reyesyndroom is een zeldzame ziekte die de hersenen en de lever aantast en fataal kan zijn. Daarom mag dit middel niet worden gegeven aan kinderen of jongeren tot 18 jaar, tenzij specifiek aangegeven door uw arts.

Meer uit ons assortiment:

  • Coldrex Hot Drink 10ST

    Coldrex Hot Drink | 10ST

    7,29
  • Leidapharm Neusspray Xylometazoline HCl 1 mg/ml 10ML

    Leidapharm Neusspray Xylometazoline HC... | 10ML

    3,49
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    2,09
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Otrivin Xylometazoline HCI 1 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus 10ML

    Otrivin Xylometazoline HCI 1 mg/ml ... | 10ML

    6,29