Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST 0

Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST

8,79
  • Merk: Coldrex
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 5701007033361
  • Gratis verzending vanaf 25 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Met Paracetamol en Vitamine C

Wat is Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST?

Coldrex Hot Drink (10stuks) werkt effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. De actieve stof in Coldrex Hot Drink is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend. Daarnaast zorgt de toegevoegde vitamine C (ascorbinezuur) dat de verkoudheid sneller overgaat.

Dosering

Kinderen van 12 jaar (30-40 kg) 1 sachet, maximaal 3-4 sachets per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar (40-55 kg) 1 sachet, maximaal 4-6 sachets per dag.
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar 1-2 sachets, maximaal 6 sachets per dag.

Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker en vul deze voor de helft met water water. Goed omroeren en opdrinken. Eventueel naar smaak suiker toevoegen.

Dit is een geneesmiddel.

Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen. Als een zakje beschadigd of open is, dit geneesmiddel niet gebruiken. Coldrex Hot Drink is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

Klik om te controleren of deze website legaal handeltVeilige Zelfzorg met het Keurmerk Zelfzorg OnlineZwanger: verbodenBorstvoeding: verbodenPas op met alcoholLet op: Wisselwerking met andere medicijnen

Medische informatie

EAN-code 5701007033361
Registratienummer 06282
Productnaam Coldrex Hot Drink
Registratiecode RVG
ATC-code N02BE51
Netto inhoud 10 ST
GPC-nummer 10000856
GPC-omschrijving Pijnstiller algemeen
Dosering 1-2 sachets per keer, afhankelijk leeftijd en gewicht
Maximale dagdosering 3-6 sachets per 24 uur, afhankelijk leeftijd en gewicht
Leeftijd vanaf 12 jaar
Gebruiksadvies Wijze van innemen: strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker. Vul het glas of de beker voor de helft met warm water, roer goed om en drink op. Eventueel naar smaak suiker toevoegen. Houd minstens 4 uur tussen de innames aan. Dosering en de maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. Gebruik niet langer dan 3 dagen bij koorts of 5 dagen bij pijn zonder overleg met een arts.
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.
Risicowaarschuwing #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Afleverstatus code AV
Afleverstatus omschrijving Algemene Verkoop
Toedingingsvorm sachet met poeder voor drank
Te gebruiken bij Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Niet gebruiken bij Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit medicijn.
Zwangerschap Heeft niet de voorkeur, overleg met je arts
Borstvoeding Heeft niet de voorkeur, overleg met je arts
Gebruiksbeperking #Niet tegelijk met bepaalde (recept)geneesmiddelen en andere middelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter. #Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden. #Geen alcohol gebruiken gedurende het gebruik van paracetamol. #Indien gebruik nodig tijdens zwangerschap en borstvoeding, gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
Huisarts #Mensen waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is. #Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. #Kinderen ouder dan 4 jaar waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is.
Werkzame stoffen paracetamol 500 mg
DocumentBijsluiter
Toepassingsgebied Bij koorts en bij pijn
Hulpstoffen sucrose: Dit middel bevat sucrose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit middel inneemt.
natrium 358 mg/sachet: Dit geneesmiddel bevat per zakje 358 mg natriumcitraat, wat overeenkomt met ongeveer 85 mg natrium en is daarom niet geschikt voor patiënten met een zoutarm dieet.
watervrij citroenzuur (E330):
natriumsaccharine (E954):
natriumcitraat (E331):
curcumin 5%:
maïszetmeel (gedroogd):
natrium cyclamaat (E952):
colloïdaal watervrij silica (E551):
citroensmaak: bevat sorbitol
maltodextrine:
butylhydroxyanisol (E320): Dit middel bevat butylhydroxyanisol (E320), dit kan plaatselijk huidreacties veroorzaken (bijv. contactdermatitis), of irritatie aan de ogen en slijmvliezen.
natriumascorbaat (E301):

Ingrediënten

Samenstelling: één zakje bevat 500 mg paracetamol en 30 mg ascorbinezuur (vitamine C).
Hulpstoffen: Bevat o.a. natriumcitraat en sucrose

Bijsluiter

Vragen & Antwoorden

Hoe bereidt u Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid voor?
Strooi de inhoud van 1 zakje Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid in een glas of beker. Vul het glas of de beker voor de helft met warm water, roer goed om en drink op. Eventueel naar smaak suiker toevoegen.
Hoe bewaart u Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid?
Bewaar Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid buiten het zicht en bereik van kinderen, beneden 25°C, in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.
Hoeveel tijd moet er tussen twee innamen van Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid zitten?
Tussen twee innamen van Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid moet minstens 4 uur liggen.
Is Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid geschikt voor kinderen onder de 12 jaar?
Nee, Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
Mag u Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid tijdens de zwangerschap gebruiken?
Als het echt nodig is, mag u Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid tijdens de zwangerschap gebruiken. Gebruik de laagst mogelijke dosering die de pijn of koorts minder maakt en gebruik het middel zo kort mogelijk.
Waarvoor wordt Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid gebruikt?
Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Wanneer mag u Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid niet gebruiken?
U mag Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid niet gebruiken als u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Wat is de aanbevolen dosering van Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid voor volwassenen?
Voor volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar is de aanbevolen dosering van Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 1 tot 2 sachets, maximaal 6 sachets per dag.
Wat moet u doen als u te veel Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid heeft ingenomen?
Wanneer u teveel van Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid heeft ingenomen, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts of apotheker. Bij inname van een hogere dosis kan er misselijkheid, braken en een gebrek aan eetlust optreden. Het in één maal innemen van enkele malen de maximale dagdosis kan de lever zeer ernstig beschadigen.
Welke werkzame stoffen zitten er in Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid?
De werkzame stoffen in Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid zijn paracetamol 500 mg en ascorbinezuur (vitamine C) 30 mg.

Meer uit ons assortiment:

  • A.Vogel Echinaforce Hot Drink Siroop 100ML
    A.Vogel Echinaforce Hot Drink Siroop | 100ML
    9,49
  • Coldrex Neusspray 4-in-1 20ML
    Coldrex Neusspray 4-in-1 | 20ML
    7,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB
    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB
    1,49
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB
    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB
    1,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST
    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST
    2,15

Andere klanten kochten ook:

  • Antigrippine Tabletten 40TB
    Antigrippine Tabletten | 40TB
    9,59
  • Citrosan Hete Citroendrank Sachets 15ST
    Citrosan Hete Citroendrank Sachets | 15ST
    11,49
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB
    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB
    1,49
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST
    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST
    2,15
  • Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST
    Excedrin Filmomhulde Tabletten | 20ST
    8,99