DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 500mg 10ST
Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 500mg 10ST

Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 500mg 10ST

3,89
  • Merk: Healthypharm
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 8714632058293
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 besteld, dinsdag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bij koorts en bij pijn

Algemeen
Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 500mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Dosering
6 tot 9 jaar (22-30kg) 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 per dag
9 tot 15 jaar (30-55kg) 1 zetpil per keer en maximaal 3 per dag.
Volwassenen (>55kg) 1 zetpil per keer en maximaal 8 per dag.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of één van de andere bestanddelen.


Actieve stofParacetamol
Sterkte500
Vormzetpil
LeeftijdVanaf 6
Indicatiepijn, koorts, na inenting

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit medicijn zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).

Bijsluiter Waarschuwingen

Bewaren beneden 25 °C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na “Niet te gebruiken na:” of “Exp.”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel medicijnen niet door de gootsteen of de wc en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u medicijnen op de juiste manier afvoert, worden ze op een juiste manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit medicijn gebruikt. In geval van: • Lever- of nierfunctiestoornissen • Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren) • Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever) • Syndroom van Gilbert • Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie • Hemolytische anemie • Uitdroging • Chronische ondervoeding • Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur) De tijd tussen de verschillende toedieningen moet tenminste 6 uur bedragen. • Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. • De aangegeven dosering niet overschrijden. • Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens het aangegeven doseringsschema. • Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpil 240mg 10ST

    Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpi... | 10ST

    2,99
  • Salus Floradix Vloeibaar IJzer Elixer 250ML

    Salus Floradix Vloeibaar IJzer El... | 250ML

    -15%
    12,74
    14,99
  • Leidapharm Paracetamol 1000mg Zetpil 10ST

    Leidapharm Paracetamol 1000mg Zetpil | 10ST

    4,19
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB

    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB

    2,09

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist