Onze drogisten zijn: nu bereikbaar
9371.206 reviews
Bestel nu
0
€ 0,00
Hoofdpagina>Geneesmiddelen>Pijnstillers>Paracetamol

Roter Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST

Bij koorts en bij pijn

4,41
  • Op voorraad: meer dan  50  stuks beschikbaar
  • voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
Productbeschrijving
Algemeen
Roter Paracetamol 500mg Liquid Caps helpen bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn, pijn na inenting en bij een koortsaanval. De zachte capsules zijn makkelijk in te nemen met water. Geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar.

Dosering
- Kinderen van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): één capsule van 500 mg, 3-4 maal per dag.
- Kinderen van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht): één capsule van 500 mg 4-6 maal per dag.
- Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): één of twee capsules van 500 mg per keer, maximaal 6 capsules per dag.


Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Ingredienten

Ingrediënten
500 mg paracetamol. Bevat verder o.a. sorbitol, propyleenglycol en sojalecithine.

Bijsluiter
Download de:  bijsluiter [bijsluiter-roter-paracetomol-liquid-caps.pdf]
Verzendtarieven: Boven € 20 gratis - anders € 3.95

Heeft u een vraag over Roter Paracetamol 500mg Liquid Caps 20ST?

Meer uit ons assortiment