DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Daro Vloeibare Paracetamol 100ML
Daro Vloeibare Paracetamol 100ML
Daro Vloeibare Paracetamol 100MLverpakking met flesje
Daro Vloeibare Paracetamol 100MLflesje

Daro Vloeibare Paracetamol 100ML

5,99
  • Merk: Daro
  • Inhoud: 100ML
  • EAN: 8714319031564
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Speciaal voor kinderen

Algemeen
Daro Vloeibare Paracetamol is een vloeibare stroop met frambozensmaak die werkt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting bij kinderen vanaf 3 maanden. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Elke verpakking van Daro Vloeibare Paracetamol bevat een handige maatbeker voor de juiste dosering.

Dosering

Leeftijd

Dosis (milliliters)

Maximaal aantal keer per dag

Baby's jonger dan 3 mnd.

uitsluitend op doktersadvies

-

3 mnd. - 1 jaar

2.5 ml

4-6

1-2 jaar

5 ml

4-6

2-4 jaar

5 - 7.5 ml

4-6

4-6 jaar

7.5 ml

4-6

6-9 jaar

10 ml

4-6

9-12 jaar

15 ml

4-6

12-15 jaar

20 ml

4-6

Volwassenen

20 - 40 ml

6

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Waarschuwingen

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen. Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan twee dagen ontraden.

Actieve stofParacetamol
Sterkte120mg/5ml
Vormsiroop
Leeftijd3mnd-15j
Indicatiepijn, koorts, na inenting

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Meer informatie over Keurmerk Zelfzorg Online
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

ema

Medische informatie

EAN-code8714319031564
Registratienummer06566
ProductnaamDARO paracetamol vloeibaar 120mg/5ml
RegistratiecodeRVG
ATC-codeN02BE01
Netto inhoud100 ML
GPC-nummer10000856
GPC-omschrijvingPijnstiller algemeen
Dosering2,5-20 ml, afhankelijk leeftijd
Maximale dagdosering10-120 ml, afhankelijk leeftijd
Leeftijd3 maanden-15 jaar
Gebruiksadvies4 uur tussenpozen aanhouden, dosering afpassen met bijgeleverde maatbeker
BewaarinstructieBuiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.
RisicowaarschuwingSpoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Afleverstatus codeUAD
Afleverstatus omschrijvingUitsluitend apotheek of drogist
Toedingingsvormsiroop
Te gebruiken bijTer verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Niet gebruiken bijNiet gebruiken bij allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.
ZwangerschapMogelijk, zie bijsluiter
BorstvoedingMogelijk, zie bijsluiter
GebruiksbeperkingLever- of nierfunctiestoornissen. Niet samen met bepaalde geneesmiddelen en alcohol (aangepaste dosering), zie bijsluiter. Intolerantie bepaalde suikers. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen.
Werkzame stoffenparacetamol 24 mg/ml
DocumentBijsluiter
ToepassingsgebiedBij koorts en bij pijn
Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: olyethyleenglycol 400 (E1521), glycerol (E422), maltitol (E965), natriummethylparahydroxybenzoaat (E219), natriumpropylparahydroxybenzoaat (E217), natriumcyclamaat (E952), natriumcitraat (E331), citroenzuur (E330), frambozenaroma (bevat smaakstoffen en natuurlijke smaakstoffen in propyleenglycol, triacetine en water) en gezuiverd water.

Bijsluiter
Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Nurofen Kinderen Suspensie Suikervrij Vanaf 3 Maanden 100ML

    Nurofen Kinderen Suspensie Suikervr... | 100ML

    5,79
  • Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 100ML

    Sinaspril Paracetamol Vloeibaar | 100ML

    6,29
  • Nurofen voor Kinderen Aardbei Suspensie 100ML

    Nurofen voor Kinderen Aardbei Suspe... | 100ML

    6,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Bisolvon Drank voor Kinderen Aardbei 125ML

    Bisolvon Drank voor Kinderen Aardbei | 125ML

    7,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist