
Biosolis After Sun Milk 100ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Hydraterende, verzorgende after sun melk met aloë vera, calendula en helianthus
AlgemeenBiosolis After Sun Milk (100ml) is de ideale verzorging voor uw huid na blootstelling aan de zon. Deze melk ontspant en kalmeert de huid dankzij de hydraterende en beschermende eigenschappen van aloë vera en de regenererende en revitaliserende werking van calendula- en helianthus-olie (zonnebloemolie). Het is geschikt voor het hele lichaam en het gezicht.
Biosolis After Sun Melk:
- Bevat natuurlijke ingrediënten zoals aloë vera en calendula- en zonnebloemolie
- Hydrateert en beschermt de huid na blootstelling aan de zon
- Ontspant, verfrist en kalmeert de huid
- Eco-vriendelijke verpakking
- Voor lichaam en gezicht
- Voor het hele gezin
- Biologisch
1. Breng royaal aan op het hele lichaam en gezicht na blootstelling aan de zon.
2. Masseer zachtjes in de huid voor een optimale werking.
3. Herhaal indien nodig.
Ingrediënten
Aloe babadensis leaf juice*, butyrospermum parkii butter, argania spinosa kernel oil*, propanediol dicaprylate, arachidyl alcohol, propanediol, prunus amygdalus dulcis oil*, helianthus annuus seed oil*, behenyl alcohol, daucus carota sativa root extract, calendula officinalis flower extract*, bisabolol*, benzyl alcohol, arachidyl glucoside, xanthan gum, parfum, sodium hydroxide, dehydroacetic acid, tocopherol, aqua, citronellol, linalool, limonene.
*afkomstig van biologische landbouw
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25°C) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Keurmerken (1)
Ecocert (cosmos organic)

Dit product heeft het Ecocert (cosmos organic) keurmerk voor natuurcosmetica dat vereist dat 95% van de plantaardige ingrediënten van biologische oorsprong zijn. Het keurmerk stelt ook eisen aan een bedrijfsmilieuplan, verpakkingen, en afbreekbaarheid van ingrediënten. Er zijn strikte lijsten van verboden ingrediënten, een verbod op microplastics, en regels voor het gebruik van palmvet.
Meer uit ons assortiment:
-
Nivea
Sun Protect & Hydrate Zonne... | 200ML -60%10,5926,49
-
Nivea
Sun Protect & Bronze Zonnes... | 200ML -60%10,3925,99
-
Biodermal
Aftersun Bruinverlengende Melk | 200ML -20%21,9927,49
-
Jacob Hooy
Olie Zonnebankbruin | 150ML 9,99
-
Biodermal
Gevoelige Huid Zonnemelk - ... | 200ML -20%31,9939,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Actinica
Lotion SPF50+ | 80GR -10%24,5627,29
- Aromed AfterSun Olie | 100ML
-
Nivea
Sun Protect & Hydrate Zonne... | 200ML -60%10,5926,49
-
Vision
Extra Care SPF50 | 180ML -56%14,9933,99
-
Nivea
Sun Invisible Daily Fluide ... | 40ML -48%12,6924,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier










