DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Aspirine 500mg Tabletten 20TB
Aspirine 500mg Tabletten 20TB
Aspirine 500mg Tabletten 20TB1
Aspirine 500mg Tabletten 20TB2
Aspirine 500mg Tabletten 20TB3
Aspirine 500mg Tabletten 20TB4
Aspirine 500mg Tabletten 20TB5
Aspirine 500mg Tabletten 20TB6
Aspirine 500mg Tabletten 20TB7
Aspirine 500mg Tabletten 20TB8
Aspirine 500mg Tabletten 20TB9
Aspirine 500mg Tabletten 20TB10

Aspirine 500mg Tabletten 20TB

4,45
  • Merk: Aspirine
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 8713091000980
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Een veelzijdige pijnstiller die pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend werkt.

Algemeen
Aspirine 500mg Tabletten heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriële infecties is een NSAID zoals acetylsalicylzuur bijzonder geschikt vanwege de ontstekingsremmende en koortsverlagende werking. Aspirine 500mg kan worden gebruikt voor de behandeling van de volgende klachten: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na vaccinatie; hoofdpijn; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn en reumatische pijn. Aspirine Tabletten bevat 500mg van de actieve stof acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet. Verpakt in handige doordrukstrips.

Aspirine 500mg Tabletten
  • Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.
  • Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
  • Werkt bij o.a. hoofdpijn; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn en reumatische pijn.
  • Bevat 500mg van de actieve stof acetylsalicylzuur (acetosal) per tablet.

Dosering
- Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer, met een maximum van 8 tabletten per 24 uur, in 4 of meer keren in te nemen.
- Ouderen: U kunt de dosering zoals bij ‘Volwassenen’ gebruiken, maar u moet extra voorzichtig zijn wanneer u ook andere geneesmiddelen gebruikt.
- Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer, met een maximum van 4 tabletten per 24 uur. Afhankelijk van het weer opkomen van de symptomen (koorts en pijn) is herhaalde toediening toegestaan. Tussen de inname van 2 tabletten moet minimaal 4 uur zitten. Bij kinderen met waterpokken of griep mag Aspirine 500 mg alleen op uitdrukkelijk advies van uw arts worden gebruikt (zie ook de rubriek ‘Wees extra voorzichtig met Aspirine 500 mg’)
- Kinderen onder de 12 jaar: Kinderen onder de 12 jaar dienen tabletten te krijgen met een lagere dosering (100 mg acetylsalicylzuur per tablet).

Lees voor het gebruik de bijsluiter

Actieve stofAcetylsalicylzuur
Sterkte500
Vormtablet
LeeftijdVanaf 12
Indicatiepijn, koorts, ontstekingsremmend
Contra Indicatiemaag- of darmklachten, een bloedziekte, hersenbloeding of andere actieve bloeding,overgevoeligheid voor een van de bestanddelen, zwangerschap

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Meer informatie over Keurmerk Zelfzorg Online
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

ema

Medische informatie

EAN-code8713091000980
Registratienummer00613
ProductnaamAspirine 500 mg
RegistratiecodeRVG
ATC-codeN02BA01
Netto inhoud20 ST
GPC-nummer10000856
GPC-omschrijvingPijnstiller algemeen
Dosering1-2 tabletten per keer, afhankelijk leeftijd
Maximale dagdosering4-8 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd
Leeftijdvanaf 12 jaar
Gebruiksadviesminste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdsgroep, na de maaltijd innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen gebruiken, zonder overleg arts.
BewaarinstructieBuiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
RisicowaarschuwingSpoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.
Afleverstatus codeUAD
Afleverstatus omschrijvingUitsluitend apotheek of drogist
Toedingingsvormtablet
Te gebruiken bijTer verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.
Niet gebruiken bij# Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAID's. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Laatste 3 mnd zwangerschap.
ZwangerschapMag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
BorstvoedingMag NIET gebruikt worden
Gebruiksbeperking-Niet gebruiken bij kinderen met verschijnselen van griep of waterpokken, zonder overleg met arts. -Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen of alcohol gebruiken, zie bijsluiter -Dit middel kan astma-aanvallen, kramp aan de luchtwegen of andere overgevoeligheidsreacties veroorzaken, zie bijsluiter -Langdurig gebruik van pijnstillers kan hoofdpijn veroorzaken -Regelmatig gebruik kan de nieren beschadigen
HuisartsAls er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Werkzame stoffenacetylsalicylzuur 500 mg
DocumentLees voor gebruik de bijsluiter:
ToepassingsgebiedOntstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Hulpstoffencellulosepoeder:
maiszetmeel:
Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: acetylsalicylzuur. De hulpstoffen in dit middel zijn: cellulosepoeder en maïszetmeel.

Bijsluiter Vragen & Antwoorden
Hoe worden Aspirine tabletten ingenomen?

U dient de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen; goed omroeren en opdrinken.

Hoe moet je Aspirine Tabletten bewaren?

Aspirine dient in de originele verpakking bij kamertemperatuur (15C-25C) te worden bewaard; niet in een vochtige omgeving (badkamer!). De uiterste gebruiksdatum is op de verpakking vermeld (achter 'Niet te gebruiken na:') en op de doordrukstrip (achter de afkoring EXP).

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Lucovitaal Vitamine D3 75mcg Forte Capsules 120CP

    Lucovitaal Vitamine D3 75mcg Forte Cap... | 120CP

    -50%
    10,00
    19,99
  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB

    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB

    1,19
  • Aspirine 100mg Tabletten 20TB

    Aspirine 100mg Tabletten | 20TB

    3,85
  • Lucovitaal Spier & Gewrichtsbalsem 300ML

    Lucovitaal Spier & Gewrichtsbalsem | 300ML

    -50%
    6,50
    12,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist