Aspirine 100mg Tabletten 20TB
Aspirine 100mg Tabletten 20TB
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31480
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31481
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31482
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31483
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31484
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31485
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31486
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 31487
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 49814
Aspirine 100mg Tabletten 20TB 49815

Aspirine 100mg Tabletten 20TB

3,85
  • Merk: Aspirine
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 8713091001055
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag besteld: maandag in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Werkt pijnstillend, koortsverlagende en ontstekingsremmend.

Algemeen

Aspirine 100mg Tabletten heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriële infecties is een NSAID zoals acetylsalicylzuur bijzonder geschikt vanwege de ontstekingsremmende en koortsverlagende werking. De tabletten kunnen worden gebruikt voor de behandeling van de volgende klachten: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na vaccinatie; hoofdpijn; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn en reumatische pijn. Een tablet bevat 100mg van de actieve stof acetylsalicylzuur (acetosal). Verpakt in handige doordrukstrips.

Aspirine 100mg Tabletten
  • Pijnstillend, koortsverlagend en ontekingsremmend.
  • Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
  • Werkt bij o.a. hoofdpijn; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn en reumatische pijn.
  • Bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

Klik om te controleren of deze website legaal handeltVeilige Zelfzorg met het Keurmerk Zelfzorg Online

Medische informatie

EAN-code 8713091001055
Registratienummer 01414
Productnaam Aspirine 100
Registratiecode RVG
ATC-code N02BA01
Netto inhoud 20 ST
GPC-nummer 10000856
GPC-omschrijving Pijnstiller algemeen
Dosering 4-6x per dag 1-3 tabletten, afhankelijk leeftijd
Maximale dagdosering 7-15 tabletten per 24 uur verdeeld over 4-6 toedieningen
Leeftijd 3-12 jaar
Gebruiksadvies De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen; goed omroeren en opdrinken. Bij kleine kinderen de tabletten fijngemaakt met vloeistof toedienen; eventueel water laten nadrinken. Als een snel effect gewenst is, heeft toediening op de nuchtere maag, of tenminste een half uur voor de maaltijd de voorkeur. Wanneer maagklachten optreden, de tabletten tijdens of vlak na de maaltijd innemen. De tijd tussen twee innames moet bij kinderen minstens 4 uur bedragen. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de desbetreffende leeftijdscategorie. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken, zonder advies arts.
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.
Risicowaarschuwing #Dit geneesmiddel kan maagklachten veroorzaken, vooral bij lang gebruik. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel kunt u niet samen met bepaalde bloedverdunners gebruiken. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Voor gebruik overleg met een arts bij ouderen, mensen met hart- of vaatziekten, astma, psoriasis, maag- of darmaandoeningen of een verhoogd risico hierop.
#Stop direct met het gebruik bij optreden van oorsuizen, gehoorverlies, duizeligheid, huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Afleverstatus code UAD
Afleverstatus omschrijving Uitsluitend apotheek of drogist
Toedingingsvorm tablet
Te gebruiken bij Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.
Niet gebruiken bij # Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAID's. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Laatste 3 mnd zwangerschap.
Zwangerschap Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
Borstvoeding Mag NIET gebruikt worden
Gebruiksbeperking #Niet gebruiken bij kinderen met verschijnselen van griep of waterpokken, zonder overleg met arts. #Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen of alcohol gebruiken, zie bijsluiter #Dit middel kan astma-aanvallen, kramp aan de luchtwegen of andere overgevoeligheidsreacties veroorzaken, zie bijsluiter #Langdurig gebruik van pijnstillers kan hoofdpijn veroorzaken #Regelmatig gebruik kan de nieren beschadigen
Huisarts Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Werkzame stoffen acetylsalicylzuur 100 mg
DocumentLees voor gebruik de bijsluiter:
Toepassingsgebied Ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Hulpstoffen cellulosepoeder:
maïszetmeel:

Ingrediënten

Het werkzame bestanddeel is 100 mg acetylsalicylzuur per tablet. De andere bestanddelen zijn cellulosepoeder en maïszetmeel.

Bijsluiter

Vragen & Antwoorden

Hoe moet ik Aspirine 100mg Tabletten bewaren?
U moet Aspirine 100mg Tabletten buiten het bereik en zicht van kinderen houden, beneden 25°C bewaren en bewaren in de oorspronkelijke verpakking.
Hoe moet ik Aspirine 100mg Tabletten innemen?
U moet de Aspirine 100mg Tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. Bij kleine kinderen de tabletten fijngemaakt met vloeistof toedienen en eventueel water laten nadrinken. Voor een snel effect kunt u deze op de nuchtere maag of tenminste een half uur voor de maaltijd innemen. Bij maagklachten tijdens of vlak na de maaltijd innemen.
Hoe moet je Aspirine Tabletten bewaren?

Aspirine dient in de originele verpakking bij kamertemperatuur (15C-25C) te worden bewaard; niet in een vochtige omgeving (badkamer!). De uiterste gebruiksdatum is op de verpakking vermeld (achter 'Niet te gebruiken na:') en op de doordrukstrip (achter de afkoring EXP).

Hoe worden Aspirine tabletten ingenomen?

U dient de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen; goed omroeren en opdrinken.

Hoelang mag ik Aspirine 100mg Tabletten gebruiken?
U mag Aspirine 100mg Tabletten niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen.
Mag ik Aspirine 100mg Tabletten gebruiken tijdens de zwangerschap?
Gebruik Aspirine 100mg Tabletten tijdens de zwangerschap alleen zoals geadviseerd door uw arts. Gebruik dit middel niet in de laatste drie maanden van de zwangerschap in een hogere dosis dan 100 mg per dag. Dit kan uw ongeboren kind schade toebrengen of problemen bij de bevalling veroorzaken. Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit medicijn gebruikt.
Waarvoor kan ik Aspirine 100mg Tabletten gebruiken?
U kunt Aspirine 100mg Tabletten gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en reumatische pijn.
Wanneer mag ik Aspirine 100mg Tabletten niet gebruiken?
U mag Aspirine 100mg Tabletten niet gebruiken wanneer u allergisch bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen, wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent en meer dan 100 mg per dag wilt nemen, wanneer u last heeft van een maag- en/of darmzweer, ernstige nier-, lever- of hartfunctiestoornissen heeft, meer dan 15 mg methotrexaat per week gebruikt, of een verhoogde bloedingsneiging heeft.
Wat moet ik doen als ik te veel Aspirine 100mg Tabletten heb gebruikt?
Wanneer u te veel Aspirine 100mg Tabletten heeft gebruikt, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts of apotheker. Laat dan bij voorkeur de verpakking of bijsluiter zien. Verschijnselen van overdosering kunnen zijn: oorsuizen, duizeligheid, hoofdpijn, verwardheid, gehoorverlies, koorts, hyperventilatie, hartproblemen, eventueel leidend tot coma.
Welke bijwerkingen kan ik krijgen van Aspirine 100mg Tabletten?
Bij het gebruik van Aspirine 100mg Tabletten kunnen bijwerkingen optreden zoals bloedingen, maag-darmklachten (zuurbranden, maagpijn, misselijkheid en braken), duizeligheid en oorsuizen, overgevoeligheidsreacties van de huid, en in zeldzame gevallen ernstige bloedingen of overgevoeligheidsreacties. Raadpleeg uw arts als bijwerkingen ernstig worden.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST
    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST
    2,15
  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB
    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB
    1,39
  • Healthypharm Maagzuurremmer Pantoprazol 20mg Tabletten 14TB
    Healthypharm Maagzuurremmer Pantoprazol ... | 14TB
    5,99
  • Sanias Diclofenac Kalium 12.5mg 20ST
    Sanias Diclofenac Kalium 12.5mg | 20ST
    4,10
  • Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TB
    Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten | 50TB
    2,89

Andere klanten kochten ook:

  • Aspirine 500mg Tabletten 20TB
    Aspirine 500mg Tabletten | 20TB
    4,45
  • Sanias Diclofenac Kalium 12.5mg 20ST
    Sanias Diclofenac Kalium 12.5mg | 20ST
    4,10
  • Aleve Select 275mg Tabletten 12TB
    Aleve Select 275mg Tabletten | 12TB
    4,49
  • Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB
    Roter Paracetamol Tabletten 500mg | 50TB
    3,99
  • Aspirine C Bruistabletten 10TB
    Aspirine C Bruistabletten | 10TB
    5,85

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist