Bonusan SynOmega-3 Emulsie 250ML
Bevat een combinatie van omega-3 vetzuren, choline en vitamine D3
- Op voorraad: 11 stuks beschikbaar
- Dit product wordt gratis bezorgd binnen Nederland!
Algemeen
Bonusan SynOmega-3 Emulsie bevat een combinatie van omega-3 vetzuren, choline en vitamine D3. Dit maakt SynOmega-3 een waardevol combinatieproduct voor een brede doelgroep. De omega-3 vetzuren EPA en DHA zijn belangrijke bouwstoffen voor het menselijk lichaam en zijn bij veel processen betrokken. Ook vitamine D speelt een belangrijke rol in veel lichaamsfuncties. Choline, een stof verwant aan B-vitaminen, is een waardevolle toevoeging. De combinatie van deze drie stoffen maakt de SynOmega-3 een breed product. Omega-3 vetzuren zitten in vis, schaal-en schelpdierenen algen. Choline is met name in dierlijke voeding terug te vinden, in de natuurlijke vetten. De effectiefste bronnen zijn eieren, lever en ander orgaanvlees. Vitamine D3 vinden we minder terug in de voeding en moeten we via zonlicht omzetten. Toch blijken we in ons westerse voedingspatroon vaak de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid van deze voedingstoffen niet te halen, of door bepaalde redenen verhoogde behoefte te hebben. Dan biedt een supplement een goede oplossing.
Vitamine D helpt bij een normale functie van de hersenen en het zenuwstelsel en draagt bij aan de normale werking van het immuunsysteem. EPA en DHA zijn goed voor het hart*. Ook draagt DHA bij aan de instandhouding van een normale hersenfunctie**. Choline draagt bij aan een normale stofwisseling van vet en homocysteïne. Ook is Choline goed voor de lever en ondersteunt de reinigende werking door de lever.
- Unieke combinatie van EPA, DHA, choline en vitamine D3
- Dankzij emulsievorm optimale opname in het lichaam
- Flexibel en makkelijk te doseren
* Dit gunstige effect wordt verkregen bij eendagelijkse inname van 250 mg EPA en DHA.
** Dit gunstige effect wordt verkregen bij een dagelijkse inname van 250 mg DHA.
Dosering
Tenzij anders aanbevolen dagelijks 1 eetlepel tijdens of vlak na bij de maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Schudden voor gebruik. Na openen gekoeld bewaren.
Waarschuwingen
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Schudden voor gebruik. Na openen gekoeld bewaren. Na openen 42 dagen houdbaar. Buiten het bereik van jonge kinderen houden.
Zie het bijgevoegde etiket voor de voorzorgsmaatregelen en/of gevarenaanduidingen bij dit product.
Samenstelling per eetlepel (à 8 ml)
|
| RI* |
Omega-3 vetzuren | 600 mg | - |
waarvan DHA | 500 mg | - |
waarvan EPA | 100 mg | - |
Vitamine D3 (400 IE) | 10 mcg | 200% |
Choline | 82.5 mg | - |
Vulstof (water), tonijnolie (bevat vis), stabilisator (xylitol, glycerol), cholinebitartraat, verdikkingsmiddel (arabische gom, xanthaangom, guargom), aroma (natuurlijke mangosmaak, vanilline), voedingszuur (citroenzuur), conserveermiddel (sorbinezuur), antioxidanten (rozemarijnextract, ascorbylpalmitaat, d-alfatocoferol, gemengde tocoferolen), kleurstof (wilde peen extract, geelwortel (Curcuma longa extract)), vitamine D (cholecalciferol).
Allergenen informatie
Bevat vis.
Heeft u een vraag over Bonusan SynOmega-3 Emulsie 250ML?
- persoonlijke chat
- whatsapp 06 13503237
- 020 7173893
- adviesformulier
- klantenservice@dod.nl
Meer uit ons assortiment
- BonusanVitamine D3 75mcg 3000IE Capsules | 120CPVoorraad: > 5039,8937,50
- BonusanVitamine D3 & K2 Softgels | 60SGVoorraad: 332,4930,54
- OrthicaAcid Free C-1000 SR Tabletten | 180TBVoorraad: > 50Korting 30%49,8534,89
- SambucolSiroop For Kids | 120MLVoorraad: > 5013,32
- DisolutDaofood Plus Capsules | 60CPVoorraad: > 5031,49