DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TB
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TB
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TBverpakking met strip tabletten
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TBachterzijde verpakking

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TB

2,89
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 50TB
  • EAN: 8712755002322
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Werkt snel bij pijn

Algemeen
Leida pharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.
Dosering

Kinderen tussen 12 – 15 jaar: 1 tablet per keer , maximaal 4-6 keer per dag.
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor van paracetamol of coffeine.
Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Meer informatie over Keurmerk Zelfzorg Online
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

ema

Medische informatie

EAN-code8712755002322
Registratienummer21762=55048
ProductnaamLeidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg
RegistratiecodeRVG
ATC-codeN02BE51
Netto inhoud50 ST
GPC-nummer10000856
GPC-omschrijvingPijnstiller algemeen
Dosering1-2 tabletten per keer, afhankelijk leeftijd/gewicht
Maximale dagdosering4-6 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd en gewicht
Leeftijdvanaf 12 jaar
Gebruiksadviesminste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdsgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering zijn afhankelijk van leeftijd en lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 3 dagen bij koorts en 5 dagen bij pijn, zonder overleg arts.
BewaarinstructieBuiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
RisicowaarschuwingSpoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Afleverstatus codeUAD
Afleverstatus omschrijvingUitsluitend apotheek of drogist
Toedingingsvormtablet
Te gebruiken bijTer verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Niet gebruiken bijNiet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
ZwangerschapMag NIET gebruikt worden
BorstvoedingMag NIET gebruikt worden
GebruiksbeperkingNiet tegelijk met andere geneesmiddelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter. Langdurig gebruik van pijnstillers kan pijnstiller-afhankelijke hoofdpijn veroorzaken. Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden. Geen alcohol gebruiken zolang u paracetamol gebruikt. Vermijd het gelijktijdig gebruik van producten met een grote hoeveelheid coffeïne ( zoals koffie, cola en energiedrankjes).
HuisartsAls er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.
Werkzame stoffencoffeïne 50 mg
DocumentLees voor gebruik de bijsluiter:
ToepassingsgebiedBij koorts en bij pijn
Hulpstoffenmaiszetmeel:
gelatine (E441):
croscarmellosenatrium (E468): Dit is een antiklontermiddel
magnesiumstearaat (E470B): Dit is een antiklontermiddel
Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol en coffeïne. De hulpstoffen in dit middel zijn: maiszetmeel, gelatine (E441), croscarmellosenatrium (E468) en magnsiumstearaat (E470b).

Bijsluiter

Meer uit ons assortiment:

  • Coldrex Hot Drink 10ST

    Coldrex Hot Drink | 10ST

    7,29
  • Leidapharm Neusspray Xylometazoline HCl 1 mg/ml 10ML

    Leidapharm Neusspray Xylometazoline HC... | 10ML

    3,49
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB

    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB

    1,19
  • Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST

    Excedrin Filmomhulde Tabletten | 20ST

    8,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist