Bestel nu
0
€ 0,00
shopping-awards-persoonlijke-verzorging-2022
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML1
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML2
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML3
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML4
Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray  bij een verstopte neus en loopneus 10ML5

Otrivin Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus 10ML

6 reviews

6,26
  • Merk: Otrivin
  • Inhoud: 10ML
  • EAN: 8713177004932
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

×

of

Productbeschrijving

Otrivin Duo Neusspray opent je verstopte neus en vermindert je loopneus. De eerste en enige neusspray die 2 werkzame stoffen bevat voor een dubbele werking bij neusverkoudheid.

Algemeen
Otrivin Neusspray Duo is unieke neusspray met twee werkzame stoffen die gebruikt kan worden bij (neus)verkoudheid. Het bestanddeel Xylometazoline hydrochloride vermindert de zwelling van het neusslijmvlies. Hierdoor wordt uw verstopte neus snel geopend. De tweede werkzame stof Ipratropium bromide zorgt voor minder afscheiding van nieuw slijm, waardoor ook uw loopneus vermindert.

Otrivin Duo is een geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Niet gebruiken onder de 18 jaar

Dosering

Spray 1 tot 3 keer per dag in elk neusgat. Er moet tenminste 6 uur tussen 2 opeenvolgende dosissen zitten. Gebruik niet meer dan 3 verstuivingen achter elkaar in elk neusgat. Om verspreiding van infecties te voorkomen, mag de spray slechts door één persoon gebruikt worden.

Hoe te gebruiken?
Stap 1: Snuit uw neus
Stap 2: Buig het hoofd licht naar voren en plaats de spraykop in het neusgat
Stap 3: Druk op het pompje en inhaleer tegelijkertijd
Stap 4: Herhaal dit voor het andere neusgat

Het puntje van de spraykop niet afknippen.
Om verspreiding van infecties te voorkomen, mag de spray slechts door 1 persoon gebruikt worden.

Ingrediënten

Bevat : 1 ml bevat: xylometazoline-hydrochloride 0,5 mg, ipratropiumbromide 0,6 mg.1 verstuiving bevat70 microgram xylometazo-linehydrochloride en 84 microgram ipratropiumbromide. Dinatriumedetaat, glycerol (85%), gezuiverd water, zoutzuur en natriumhydroxide (voor pH-aanpassing).

Bijsluiter Waarschuwingen

Wanneer mag je dit middel niet gebruiken? Bij kinderen jonger dan 18 jaar, aangezien er onvoldoende gegevens zijn over veiligheid en werkzaamheid; Je bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kan je vinden in rubriek 6;  Als je allergisch bent voor atropine of gelijkaardige stoffen, bijvoorbeeld hyosciamine en scopolamine; Als je hypofyse verwijderd werd door chirurgie via de neus; Als je hersenchirurgie onderging waarbij de heelkundige ingreep werd uitgevoerd via de neus of de mond; Als je glaucoom (verhoogde druk in het oog) hebt; Als je een hele droge neus (ontsteking van het neusslijmvlies, rhinitis sicca) hebt. Wanneer moet je extra voorzichtig zijn met dit middel?  Neem contact op met je arts of apotheker voordat je dit middel gebruikt, als je lijdt aan:  Een hartziekte (bijvoorbeeld verlengd QT-syndroom) Verhoogde bloeddruk Diabetes Een overactieve schildklier (hyperthyroïdie) Moeilijkheden bij het urineren en/of een vergrote prostaatklier Gesloten hoek glaucoom Neiging tot bloedneuzen Darmobstructie (dunne darm) Mucoviscidose (begint meestal op de kinderleeftijd met taai slijm, bindweefselwoekering en cystevorming in allerlei orgaansystemen (cystische fibrose)) Een goedaardig gezwel aan de bijnieren (feochromocytoom) dat hoge hoeveelheden adrenaline en noradrenaline vrijstelt of als je bijzonder gevoelig bent voor adrenaline en noradrenaline, aangezien je dan duizeligheid, beven, verhoogde hartslag, verhoogde bloeddruk en slapeloosheid kan ervaren. Onmiddellijke overgevoeligheid (allergische reactie) kan optreden. Dit kan waargenomen worden als jeukende rode huiduitslag met ontsteking van de huid (netelroos), moeilijkheden met ademhalen en spreken, moeilijkheden met slikken door zwelling van de lippen, het aangezicht of de keel. Deze symptomen kunnen individueel of gecombineerd optreden in geval van een ernstige allergische reactie. Als dit gebeurt, STOP dan onmiddellijk met het gebruik van Otrivin Duo. (zie rubriek 4). Otrivin Duo mag niet meer dan 7 opeenvolgende dagen gebruikt worden. Als de symptomen aanhouden, raadpleeg dan een dokter. Langdurig en excessief gebruik kan het verstopte gevoel in de neus doen terugkeren of verergeren en kan leiden tot zwelling van het neusslijmvlies. Vermijd het verstuiven van Otrivin Duo in of rond de ogen. Als dit gebeurt, reinig de ogen dan grondig met water. Uw zicht kan tijdelijk wazig worden en de ogen kunnen geïrriteerd, pijnlijk en rood zijn. Als dit gebeurt, neem dan contact op met uw arts voor advies. Gesloten hoek glaucoom kan ook verergeren. Kinderen en jongeren tot 18 jaar. Het gebruik van Otrivin Duo bij kinderen en adolescenten onder de 18 jaar is niet aangeraden door een gebrek aan voldoende documentatie over veiligheid en doeltreffendheid.

Reviews(6)

10/10 op basis van 6 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Beoordeling

  • 5 sterren

    6 reviews
  • 4 sterren

  • 3 sterren

  • 2 sterren

  • 1 sterren

10/10

Byloos

20 augustus 2022

Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus heeft geen fijne dagdosering en voldoet volledig aan de verwachting. Het is wel gemakkelijk in te nemen.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

sabrina

8 juli 2022

Het voldoet volledig aan de verwachting. Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus is wel gemakkelijk in te nemen en komt goed overeen met de beschrijving.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Merel

4 juli 2022

Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus vind ik een prima merk, zou ik wel aanraden bij vrienden of familie.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Arie

23 juni 2022

Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus komt goed overeen met de beschrijving.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Lars

16 mei 2022

Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus heeft een fijne dagdosering. Dit heeft een prima prijs/kwaliteit verhouding en vind ik een prima merk.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

G.C.

22 maart 2022

Duo Xylometazoline HCl Ipratropium Br, 0,5/0,6 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus en loopneus is wel gebruikersvriendelijk. Dit vind ik een erg goed merk en zou ik wel aanraden bij vrienden of familie.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Neusproducten met xylometazoline, oxymetazoline en tramazoline niet langer dan zeven dagen achter elkaar gebruiken.

Meer uit ons assortiment:

  • A.Vogel Echinaforce Sterk** Tabletten 60TB

    A.Vogel Echinaforce Sterk** Tabletten | 60TB

    Product is onderdeel van ons groene assortiment.
    17,49
  • A.Vogel Echinaforce sterk** + Vitamine C Tabletten 45ST

    A.Vogel Echinaforce sterk** + Vitam... | 45ST

    Product is onderdeel van ons groene assortiment.
    -15%
    13,59
    Adviesprijs 15,99
  • A.Vogel Echinaforce Hot Drink Siroop 100ML

    A.Vogel Echinaforce Hot Drink Siroop | 100ML

    Product is onderdeel van ons groene assortiment.
    10,99
  • Otrivin Xylometazoline HCI 1 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus 10ML

    Otrivin Xylometazoline HCI 1 mg/ml ... | 10ML

    5,29
  • Otrivin Menthol Xylometazoline HCI 1 mg/ml Neusspray bij een verstopte neus 10ML

    Otrivin Menthol Xylometazoline HCI ... | 10ML

    5,79

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist