dermacosmetica icon
Locobase Repair Crème 100GR
Locobase Repair Crème 100GR
Locobase Repair Crème 100GR 45180
Locobase Repair Crème 100GR 80392
Locobase Repair Crème 100GR 45181

Locobase Repair Crème 100GR

22% korting
12,3915,95
  • Merk: Locobase
  • Inhoud: 100GR
  • EAN: 7350087730028
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Speciale crème die de huidbarrière beschermt en herstelt

Algemeen
Locobase Repair Crème is een crème die speciaal is ontwikkeld voor de behandeling van een droge tot zeer droge huid, en is zowel op de korte als lange termijn effectief.

Locobase Repair werkt op twee manieren. Ten eerste bevat het huideigen vetten waarmee het tekort aan huidvetten snel en efficiënt kan worden aangevuld. Ten tweede vormt het op de huid een beschermende laag van gepatenteerde paraffine nanopartikels, hierdoor wordt de verdamping van water uit de huid effectief tegengegaan. De crème heeft bovendien zeer goede cosmetische eigenschappen, ze glanst bijvoorbeeld niet en ziet er niet vet uit.

Locobase Repair Crème:
  • Speciale crème voor een droge tot zeer droge huid
  • Bevat huideigen vetten
  • Vormt een beschermde laag op de huid
  • Glanst niet en ziet er niet vet uit
  • Bevat geen kleurstoffen, conserveringsmiddelen of parfum
Hoe te gebruiken?
Eenmaal daags aanbrengen op huid is meestal voldoende. Kan afzonderlijk of als aanvulling op een andere vorm van huidverzorging of behandeling worden gebruikt.

Ingrediënten

Petrolatum, Aqua, Paraffinum liquidum, Glycerin, Sorbitan oleate, Carnauba, Cholesterol, Ceramide 3, Oleic acid, Palmitic acid, Carbomer, Tromethamine.

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist