DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2023
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB1
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB2
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB3
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB4
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB5
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB6
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB7
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB8
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB9
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB10
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB11
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB12
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB13
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB14
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB15
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB16
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB17
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB18

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50TB

9 reviews

3,99
  • Merk: Roter
  • Inhoud: 50TB
  • EAN: 8713304103644
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Op zondag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Pijnstillend en koortsverlagend

Algemeen
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting.

Dosering
Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per keer, max. 6 tabletten per etmaal.
Kinderen van 12-15 jaar: 1 tablet per keer, 4 tot 6 maal per etmaal.
Kinderen van 9-12 jaar: 1 tablet per keer, 3 tot 4 maal per etmaal.
Kinderen van 6-9 jaar: ½ tablet per keer, 4 tot 6 maal per etmaal.

Waarschuwing
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor Paracetamol of één van de hulpstoffen.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Actieve stofParacetamol
Sterkte500
Vormtablet
LeeftijdVanaf 6
Indicatiepijn, koorts, na inenting
Contra Indicatieovergevoeligheid voor paracetamol

Ingrediënten

Samenstelling
De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat

Bijsluiter Reviews(9)

10/10 op basis van 9 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Beoordeling

  • 5 sterren

    9 reviews
  • 4 sterren

  • 3 sterren

  • 2 sterren

  • 1 sterren

10/10

Review op basis van de 20TB variant

karin

19 maart 2023

Paracetamol Tabletten 500mg voldoet goed aan de tekst op de verpakking. Dit product komt goed overeen met de beschrijving. Het product komt goed overeen met de afbeelding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Jannah

28 februari 2023

Paracetamol Tabletten 500mg voldoet goed aan de tekst op de verpakking.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Marry

12 oktober 2022

Paracetamol Tabletten 500mg voldoet volledig aan de verwachting, heeft geen lekkere smaak en heeft een goede prijs/kwaliteit verhouding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

G.C.

2 oktober 2022

Het zou ik wel aanraden bij vrienden of familie. Paracetamol Tabletten 500mg voldoet goed aan de tekst op de verpakking en voldoet volledig aan de verwachting.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Annelies

28 september 2022

Paracetamol Tabletten 500mg heeft een goede prijs/kwaliteit verhouding, is wel gemakkelijk in te nemen en heeft een fijne dagdosering.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Review op basis van de 20TB variant

H.J.

21 april 2022

Paracetamol Tabletten 500mg heeft een fijne dagdosering, is wel gebruikersvriendelijk en voldoet volledig aan de verwachting.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

A.A.M.

4 april 2022

Paracetamol Tabletten 500mg voldoet volledig aan de verwachting, komt goed overeen met de beschrijving. Het product voldoet goed aan de tekst op de verpakking.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Els

30 maart 2022

Paracetamol Tabletten 500mg voldoet volledig aan de verwachting. Dit product vind ik een erg goed merk. Het product komt goed overeen met de afbeelding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Review op basis van de 20TB variant

Kelly

29 maart 2022

Paracetamol Tabletten 500mg is wel gemakkelijk in te nemen en is wel gebruikersvriendelijk. Dit heeft een redelijk lekkere smaak.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST

    Roter Paracetamol Instant Smeltta... | 20ST

    5,99
  • A.Vogel Aesculaforce Tabletten 50TB

    A.Vogel Aesculaforce Tabletten | 50TB

    Product is onderdeel van ons groene assortiment.
    17,99
  • Valdispert Nacht Sterk Tabletten 40TB

    Valdispert Nacht Sterk Tabletten | 40TB

    Product is onderdeel van ons groene assortiment.
    -25%
    13,12
    17,49
  • Roter APC Tabletten 20TB

    Roter APC Tabletten | 20TB

    3,29

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist