
Witte Kruis Paracetamol 500mg Granulaat 10ST
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
#Niet tegelijk met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden.
#Geen alcohol gebruiken gedurende het gebruik van paracetamol.
#Indien gebruik nodig tijdens zwangerschap en borstvoeding, gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
#Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
#Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
#Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30.
We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.
- Dit product wordt gratis bezorgd in Nederland!
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
- U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Zonder water in te nemen bij koorts en bij pijn
Algemeen- Bij pijn en koorts
- Bevat lactose
- Zonder water in te nemen
- Handig voor onderweg
- Niet te gebruiken voor kinderen onder de 12 jaar
Kinderen van 12 – 15 jaar met een gewicht van 41 – 50 kg: 1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000 mg) per 24 uur en met tussenpozen van minimaal 4 uur.
Volwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder met een gewicht van meer dan 50 kg: 1 à 2 zakjes (500 à 1000 mg) per keer met een maximum van 6 zakjes (3000 mg) per 24 uur en met tussenpozen van minimaal 4 uur.
Medische informatie
EAN-code |
871174405355 |
Registratienummer | 105788 |
Productnaam | Witte Kruis paracetamol 500 mg |
Registratiecode | RVG |
ATC-code | N02BE01 |
Netto inhoud | 10 ST |
GPC-nummer | 10000856 |
GPC-omschrijving | Pijnstiller algemeen |
Dosering | 1-2 sachets per keer, afhankelijk leeftijd en gewicht |
Maximale dagdosering | 4-6 sachets per 24 uur, afhankelijk leeftijd en gewicht |
Leeftijd | vanaf 12 jaar |
Gebruiksadvies | open zakje bij inkeping, leeg op tong en doorslikken, restant granulaat kan met water worden ingenomen, 4 uur tussenpozen aanhouden. Gebruik dit middel niet langer als de symptomen verergeren of dan 3 dagen bij koorts en niet langer dan 5 dagen bij aanhoudende pijn, zonder een arts te raadplegen. |
Bewaarinstructie |
Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondit |
Verwijderinstructie |
Spoel geneesmiddel |
Risicowaarschuwing |
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. #Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. #Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. #Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. #Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts. |
Afleverstatus code | AV |
Afleverstatus omschrijving | Algemene Verkoop |
Toedingingsvorm | sachet met granulaat |
Te gebruiken bij |
Voor de symptomatisc |
Niet gebruiken bij |
Niet gebruiken bij overgevoelig voor een van de werkzame stoffen of hulpstoffen in dit geneesmiddel |
Zwangerschap | Mag gebruikt worden |
Borstvoeding | Mag gebruikt worden |
Gebruiksbeperking |
#Niet tegelijk met bepaalde (recept)gene |
Huisarts |
#Mensen die al langer dan vijf dagen paracetamol nodig hebben voor pijnklachten |
Werkzame stoffen | paracetamol 500 mg |
Document | Lees voor gebruik de bijsluiter: |
Toepassingsgebied | Bij koorts en bij pijn |
Hulpstoffen |
aspartaam (E 951): Dit middel bevat aspartaam, dit is een bron van fenylalanine natrium, minder dan 1 mmol (23 mg) per dosis: Dit middel bevat minder dan 1 mmol natrium (23 mg) per dosis, dat wil zeggen dat het in wezen ‘natriumvrij basisch gebutyleerd methacrylaat colloïdale gehydrateerd stearinezuur natriumlaury xylitol (E967): saccharinena grapefruitsm |
Ingrediënten
De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: basisch gebutyleerd methacrylaatcopolymeer, colloïdale gehydrateerde silica (E551), stearinezuur, natriumlaurylsulfaat, xylitol (E967), sacharinenatrium (E954), aspartaam (E951) en grapefruitsmaak (bevat aardappelmaltodextrine, acaciagom (E414), buthylhydroxyanisol (E320)).
Bijsluiter
Meer uit ons assortiment:
Lucovitaal Magnesium 400 mg 2Go Poeder... | 14ST
-50%5,009,99Lucovitaal Calcium 500mg & D3 Kauwtabl... | 90KTB
-60%6,3815,99Vitakruid Calcium 400 & D3 uit duurza... | 90KTB
-25%18,6724,88Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
#Niet tegelijk bepaalde andere medicijnen gebruiken, zie bijsluiter.
#Gebruik niet meer dan 2 gram (4 tabletten) paracetamol per 24 uur bij overmatig alcoholgebruik.
#Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
#Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
#Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
#Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB
1,19Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
Lever- of nierinsufficiëntie. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Niet geschikt bij lichaamsgewicht lager dan 27 kilo. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
#Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
#Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
#Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Roter Paracetamol Instant Smeltta... | 20ST
5,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier