We Love The Planet Diffuser Darjeeling Delight 50ML
We Love The Planet Diffuser Darjeeling Delight 50ML

We Love The Planet Diffuser Darjeeling Delight 50ML

Niet meer verkrijgbaar

×

of

Productbeschrijving

Zorgt voor een heerlijke geur en aangename sfeer in huis

Algemeen
We Love The Planet Diffuser Darjeeling Delight met een fruitig en kruidig aroma, zorgt voor een heerlijke geur en een aangename sfeer in huis. De diffuser bevat 100% essentiële oliën (zonder enige kunstmatige toevoegingen of verdunners). Door de etherische oliën gaat de diffuser minimaal 2x zo lang mee als andere diffusers. De gemiddelde gebruiksduur van de diffuser ligt tussen de 8 – 12 weken bij normaal gebruik (2-3 stokjes). Daarnaast zit het glazen flesje in een mooie ecologische geschenkverpakking, compleet met 2 bosjes houten geurstokjes van gewassen en gedroogd riet, genaamd Sida Rhombifolia Linn. Deze worden met de hand geplukt, groeien in het wild om de fabriek heen en tasten zo het ecosysteem niet aan.

We Love The Planet Diffuser naast deze geur ook verkrijgbaar in de geuren: Sweet Senses, Spiritual Spa, Light Lemongrass, Charming Chestnut en Warm Winter.

Waarschuwingen
Ontvlambare vloeistof en damp. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Inademing van stof, rook, gas, nevel, dampen, nevel vermijden. Voorkom lozing in het milieu. Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen. BIJ CONTACT MET DE HUID: met veel water en zeep wassen. Verzamel gemorst materiaal. Specifieke behandeling (zie dit label). Verontreinigde kleding wassen alvorens deze opnieuw te gebruiken. Gooi de inhoud / container weg bij een geschikte behandelings- en verwijderingsfaciliteit in overeenstemming met de toepasselijke wet- en regelgeving en productkenmerken op het moment van verwijdering. Verontreinigde werkkleding mag de werkruimte niet verlaten.

Ingrediënten

Ingrediënten
HHCB, 1,6-Nonadien-3-ol, 3,7-Dimethyl- Hexyl cinnamal, Linalool, 3-Methyl-5-phenyl-1-penthanol, Nerolidol, Butylphenyl methylpropional, Beta ionone, Geraniol, 1,3-Benzodioxole-5-propanol, Amethyl-, Limonenes, beta damascenone.

Meer uit ons assortiment:

  • Gratis verzending Dr. Hauschka Gezichtslotion 100ML
    Dr. Hauschka Gezichtslotion | 100ML
    28,50
  • Gratis verzending Dr. Hauschka Bodycrème Amandel 145ML
    Dr. Hauschka Bodycrème Amandel | 145ML
    22,51
  • Conceive Plus Vruchtbaarheidsmiddel Tube 75ML
    Conceive Plus Vruchtbaarheidsmiddel ... | 75ML
    19,95
  • Pukka Lemon Ginger & Manuka Honey Thee 20ZK
    Pukka Lemon Ginger & Manuka Honey... | 20ZK
    -25%
    4,12
    5,49
  • Yokuu Wasstrips Fresh Linen 32ST
    Yokuu Wasstrips Fresh Linen | 32ST
    12,95

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist