DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Daro Hoofdpijnpoeders Sachets 20ST
Daro Hoofdpijnpoeders Sachets 20ST
Daro Hoofdpijnpoeders Sachets 20STverpakking
Daro Hoofdpijnpoeders Sachets 20STachterzijde verpakking

Daro Hoofdpijnpoeders Sachets 20ST

4,99
  • Merk: Daro
  • Inhoud: 20ST
  • EAN: 8714319030000
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag besteld, dinsdag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bestrijden snel (zware) hoofdpijn

Algemeen
Daro Hoofdpijnpoeders bestrijden snel (zware) hoofdpijn en zijn een effectieve oplossing bij pijnbestrijding en koorts. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Daro Hoofdpijnpoeders brengt geen schade toe aan de maag. Bevat per sachet 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon, 46 mg watervrije coffeïne en 196 mg lactose.

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 16 jaar: 1 sachet, maximaal 6 per etmaal.

Waarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder de 16 jaar.
Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden, behoudens op advies van uw arts. Indien de klachten aanhouden of terugkeren is het noodzakelijk uw arts te raadplegen.
Voorzichtigheid is geboden bij lever- en nierfunctiestoornissen.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Actieve stofPropyfenazon
Sterkte150/250/50
Vormsachet
LeeftijdVanaf 12
Indicatiepijn, koorts, ontstekingsremmend
Contra Indicatiemaag- of darmklachten, een bloedziekte, hersenbloeding of andere actieve bloeding,overgevoeligheid voor een van de bestanddelen, zwangerschap

Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol, propyfenazon en watervrije coffeïne. De hulpstoffen in dit medicijn zijn: lactose, colloïdaal siliciumdioxide, maïszetmeel en talk.

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25 ̊C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Dievindt u op het sachet achter EXP: en op het doosje na “Niet te gebruiken na”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel medicijnen niet door de gootsteen of de wc en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u medicijnen op de juiste manier afvoert worden ze op een juiste manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit medicijn gebruikt, in geval van: • Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren) • Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever) • Acute leverontsteking (acute hepatitis) • Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht) • Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie • Hemolytische anemie (bloedarmoede door te sterke afbraak van het bloed) • Uitdroging • Chronische ondervoeding • Alcohol misbruik • Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor acetylsalicylzuur • Gelijktijdig gebruik van medicijnen die de werking van de lever beïnvloeden. In geval van hoge koorts, verschijnselen van een nieuwe infectie of aanhoudende klachten dient u contact op te nemen met uw arts of apotheker. Indien u een infectie heeft die ernstig wordt en gepaard gaat met diep, snel en moeilijk ademen, misselijkheid en braken na het innemen van paracetamol dient u onmiddellijk contact op te nemen met een arts als u deze symptomen krijgt. Raadpleeg uw arts indien een van de bovenstaande waarschuwingen voor u van toepassing is, of dat in het verleden is geweest. Mogelijk moet u dit medicijn in zijn geheel vermijden of de hoeveelheid paracetamol die u gebruikt, beperken. Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden. U mag de aanbevolen dosering niet overschrijden. De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in een zo laag mogelijke dosering. Langdurig gebruik van elk type pijnstiller tegen hoofdpijn, kan de hoofdpijn verergeren. Als u denkt dat u hier last van heeft, dan moet u stoppen met het innemen van dit medicijn en uw arts raadplegen. U dient dit medicijn niet gelijktijdig te gebruiken met andere producten die paracetamol bevatten. Gelijktijdig gebruik van Daro Hoofdpijnpoeders met bepaalde andere pijnstillers (NSAID’s, COX-2 remmers) moet worden vermeden. Wegens verwantschap van propyfenazon met stoffen die veranderingen in het bloedbeeld kunnen veroorzaken, dient hierop te worden gelet bij voortgezet gebruik. Het optreden van verwondingen van het mond- en keelslijmvlies, keelpijn en/of koorts kan wijzen op ernstige bloedbeeldafwijkingen (agranulocytose). De behandeling dient in dat geval onmiddellijk te worden gestaakt.

Vragen & Antwoorden
Is dit product geschikt voor gebruik naast reguliere medicijnen?

Raadpleeg voor het gebruik van dit product uw huisarts.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Gratis verzending Nicotinell Pleisters 21 mg - voor stoppen met roken 14ST

    Nicotinell Pleisters 21 mg - voor stop... | 14ST

    36,99
  • Purasana PuraSleep 5-1 Capsules 30VCP

    Purasana PuraSleep 5-1 Capsules | 30VCP

    Product is onderdeel van ons groene assortiment.
    -15%
    13,55
    15,95
  • Witte Kruis Paracetamol 500mg Granulaat 10ST

    Witte Kruis Paracetamol 500mg Granulaat | 10ST

    3,49
  • Excedrin Filmomhulde Tabletten 20ST

    Excedrin Filmomhulde Tabletten | 20ST

    8,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist