
Healthypharm Paracetamol Vitamine C Sachet 10ST
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
#Niet gebruiken bij lever- of nierfunctiestoornissen, tenzij op strikt advies arts.
#Bij veel en langdurig alcoholgebruik niet meer dan 2 gram paracetamol per dag gebruiken.
#Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter.
#Bij zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk gebruiken en in de laagst mogelijke dosering.
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30.
We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Productbeschrijving
Werkt pijnstillend en koortsverlagend
Algemeen
Healthypharm Paracetamol Vitamine C Sachet 10st wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Dosering
Volwassenen:
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen.
Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor 1 of meer van de bestanddelen.
Medische informatie
EAN-code |
871463204246 |
Registratienummer | 29772 |
Productnaam |
Paracetamol/ |
Registratiecode | RVG |
ATC-code | N02BE51 |
Netto inhoud | 10 ST |
GPC-nummer | 10000856 |
GPC-omschrijving | Pijnstiller algemeen |
Dosering | 1 sachet |
Maximale dagdosering | 6x per 24 uur 1 sachet |
Leeftijd | vanaf 12 jaar |
Gebruiksadvies |
4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijde |
Bewaarinstructie |
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkeli |
Risicowaarschuwing |
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. #Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. #Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts. |
Afleverstatus code | AV |
Afleverstatus omschrijving | Algemene Verkoop |
Toedingingsvorm | poeder voor drank met citroensmaak |
Te gebruiken bij |
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiep |
Niet gebruiken bij |
Niet gebruiken bij overgevoelig voor een van de werkzame stoffen of hulpstoffen in dit geneesmiddel |
Zwangerschap | Mag gebruikt worden |
Borstvoeding | Mag gebruikt worden |
Gebruiksbeperking |
#Niet gebruiken bij lever- of nierfuncties |
Huisarts | #Mensen waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is. #Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. #Kinderen ouder dan 4 jaar waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is. |
Werkzame stoffen | paracetamol 500 mg |
Document | Bijsluiter |
Toepassingsgebied | Bij koorts en bij pijn |
Hulpstoffen |
sacharose: Dit geneesmiddel bevat sacharose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel inneemt. aspartaam (E 951): Dit middel bevat aspartaam, dit is een bron van fenylalanine citroenaroma citroenzuur (E330): ethylcellulo watervrij colloïdaal siliciumdiox |
Ingrediënten
De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol en vitamine C. De hulpstoffen in dit middel zijn: aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551).
Bijsluiter
Andere klanten kochten ook:
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
A.Vogel Echinaforce Druppels | 100ML
Gebruiksbeperking:
Alcoholisme, leveraandoening en/of epilepsie.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.16,79Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Coldrex Hot Drink - Bij griep en ve... | 10ST
Gebruiksbeperking:
Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt of medicijnen tegen epilepsie. Intolerantie bepaalde suikers en natriumbeperkt dieet. Niet samen met andere paracetamol bevattende middelen.
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.8,79Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
A.Vogel Echinaforce Sterk 1200mg Ta... | 30TB
Gebruiksbeperking:
Huidontsteking, aderontsteking met stolselvorming, onderhuidse verharding, ernstige pijn, zweren, plotselinge zwelling van één of beide benen,verminderde nierfunctie en/of onvoldoende werking van het hart. Kinderen tot 18 jaar.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.9,49Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
A.Vogel Echinaforce Junior Tabletten | 120ST
Gebruiksbeperking:
Intolerantie bepaalde suikers.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.12,99Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Citrosan Hete Citroendrank Sachets | 15ST
Gebruiksbeperking:
Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt of medicijnen tegen epilepsie. Intolerantie bepaalde suikers en natriumbeperkt dieet. Niet samen met andere paracetamol bevattende middelen.
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.11,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier