Productieve/Vastzittende hoest
Hoofdpagina>Geneesmiddelen>Luchtwegen>Hoesten>Productieve/vastzittende hoest

Healthypharm Acetylcysteine Bruistabletten 600mg 10ST

Bij vastzittend taai slijm

4,50
  • Op voorraad: meer dan  50  stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld: morgen in huis!
Productbeschrijving

 

Algemeen
Healthypharm Acetylcysteine Bruistabletten 600mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Hoestbruistabletten HTP Acetylcysteïne 600 mg kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp).

Dosering
Volwassenen:
1 maal per dag 1 bruistablet

Bij patiënten die moeite hebben met het ophoesten (bejaarden en verzwakte patiënten) wordt aanbevolen om de bruistablet ’s ochtends in te nemen.
Los de bruistablet op in een half glas water door te roeren met een plastic lepeltje. De oplossing meteen drinken.

Waarschuwingen
Healthypharm Acetylcysteine Bruistabletten 600mg is niet geschikt voor kinderen tussen 2 en 18 jaar, en mag niet gebruikt worden bij kinderen onder 2 jaar. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Werkzame stofAcetylcysteine
Sterkte600mg
Vormbruistablet
LeeftijdVanaf 18
IndicatieVastzittende hoest
Verzendtarieven:
Boven € 20 gratis - anders € 3.95

Heeft u een vraag over Healthypharm Acetylcysteine Bruistabletten 600mg 10ST?

Andere artikelen uit deze categorie:

Artiken 1-4van 38