
Faith in Nature Aloë Vera Soap Bar 100GR
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 49 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Natuurlijke zeep met kalmerende oliën voor een zachte reiniging
AlgemeenFaith In Nature Aloë Vera Soap Bar stimuleert de zintuigen. Handen wassen was nog nooit zo verantwoord en ontspannend als met het zeepblok van Faith In Nature. De lage pH waarde is vriendelijk voor de huid, waardoor deze op milde wijze gereinigd wordt. Een puur plantaardige zeep met de verzorgende eigenschappen van aloë vera zorgt ervoor dat u in goede handen bent. De combinatie van aloë vera met aromatherapie-oliën van Ylang Ylang en Patchouli maakt deze zeep kalmerend en mild. Daarnaast is er alleen gebruik gemaakt van duurzame palmolie en zijn er geen parabenen en SLS toegevoegd.
Faith in Nature maakt betaalbare, ethisch verantwoorde en natuurlijk verzorgende producten voor het hele gezin. Zonder kunstmatige toevoegingen en bestaande uit alleen natuurlijke ingrediënten; een eerlijk product voor elk type haar en huid en ook nog eens goed voor de planeet.
Faith in Nature Aloë Vera Zeep:
- Zachte reiniging en heerlijke geur
- Duurzame palmolie uit RSPO bron
- Met etherische oliën en 100% natuurlijke geur
- Zonder parabenen en SLS
- Geheel veganistisch en biologisch afbreekbaar
- Verpakking van geheel gerecycled materiaal
Breng de aloë vera Zeep aan op natte handen/lichaam, masseren om te laten schuimen en afspoelen.
Ingrediënten
Sodium Palmate***, Sodium Cocoate* and/ or Sodium Palm Kernelate***, Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Glycerin*, Cananga Odorata Flower Oil*, Pogostemon Cablin Oil*, Sodium Chloride, Sodium Citrate*, Benzyl Alcohol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Linalool*, CI 75810* * Plant derived ** Organic certified *** Waer from the Lake District
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25°C) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen. In geval van contact met de ogen onmiddellijk met schoon water spoelen. Bij irritatie gebruik staken.
Keurmerken (1)
Vegan

Dit product heeft het Vegan keurmerk en staat op volledig plantaardige producten. Het keurmerk garandeert dat het product vrij is van dierlijke ingrediënten, zoals vis, vlees of insecten, en dat er geen dierlijke materialen zijn gebruikt tijdens de productie. Bovendien worden er geen dierproeven uitgevoerd bij de productie en ontwikkeling van het product.
Meer uit ons assortiment:
Faith in Nature Orange Soap Bar | 100GR
2,59Faith in Nature Coconut HandMade Soap | 100GR
2,59Faith in Nature Tea Tree Hand Made Soap | 100GR
2,49Faith in Nature Grapefruit Handmade Soap | 100GR
2,59Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
#Niet tegelijk bepaalde andere medicijnen gebruiken, zie bijsluiter.
#Gebruik niet meer dan 2 gram (4 tabletten) paracetamol per 24 uur bij overmatig alcoholgebruik.
#Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB
1,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
Neutral Zeep Tablet 2x100gr | 200GR
2,49Unicura Zeep Balance Duopack | 180GR
1,891,95Neutral 0% Vloeibare Handzeep Sensi... | 250ML
-18%2,793,39Palmolive Zeep Almond Milk 4-Pack | 360GR
-23%2,002,59Palmolive Zeep Moisture Care Olive & ... | 360GR
-23%2,002,59
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier