DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Aspirine C Bruistabletten 10TB
Aspirine C Bruistabletten 10TB
Aspirine C Bruistabletten 10TB1
Aspirine C Bruistabletten 10TB2
Aspirine C Bruistabletten 10TB3
Aspirine C Bruistabletten 10TB4
Aspirine C Bruistabletten 10TB5
Aspirine C Bruistabletten 10TB6
Aspirine C Bruistabletten 10TB7
Aspirine C Bruistabletten 10TB8

Aspirine C Bruistabletten 10TB

4,85
  • Merk: Aspirine
  • Inhoud: 10TB
  • EAN: 8713091000003
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend - met een hoge dosis vitamine C speciaal voor het verhogen van de weerstand.

Algemeen

Aspirine C Bruistabletten heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriële infecties is een NSAID zoals acetylsalicylzuur bijzonder geschikt vanwege de ontstekingsremmende en koortsverlagende werking. De bruistabletten kunnen worden gebruikt voor de behandeling van de volgende klachten: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na vaccinatie; hoofdpijn; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn en reumatische pijn. Aspirine C Bruistabletten bevat naast 400 mg van de actieve stof acetylsalicylzuur (acetosal), ook 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet, wat zorgt voor een verhoging van de weerstand.

Aspirine C Bruistabletten:
  • Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.
  • Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
  • Vitamine C ondersteunt een goede weerstand.
  • Werkt bij o.a. hoofdpijn; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn en reumatische pijn.
  • Bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s.

Dosering
Tieners van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per 24 uur. Tieners van 14-15 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 5 bruistabletten per 24 uur. Volwassenen: 1-2 bruistabletten per keer, maximaal 10 bruistabletten per 24 uur.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.


Actieve stofAcetylsalicylzuur
Sterkte400
Vormbruistabl.
LeeftijdVanaf 12
Indicatiepijn, koorts, ontstekingsremmend
Contra Indicatiemaag- of darmklachten, een bloedziekte, hersenbloeding of andere actieve bloeding,overgevoeligheid voor een van de bestanddelen, zwangerschap

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Meer informatie over Keurmerk Zelfzorg Online
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

ema

Medische informatie

EAN-code8713091000003
Registratienummer06303
ProductnaamAspirine C bruis
RegistratiecodeRVG
ATC-codeN02BA51
Netto inhoud10 ST
GPC-nummer10000856
GPC-omschrijvingPijnstiller algemeen
Dosering1-2, afhankelijk leeftijd
Maximale dagdosering4-10
Leeftijdvanaf 12 jaar
Gebruiksadviesna de maaltijd,oplossen in glas water en opdrinken; 4 uur tussenpozen aanhouden
BewaarinstructieBuiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.
RisicowaarschuwingSpoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Afleverstatus codeUAD
Afleverstatus omschrijvingUitsluitend apotheek of drogist
Toedingingsvormbruistablet
Te gebruiken bijTer verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.
Niet gebruiken bij4- Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAID's. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Natriumbeperkt dieet, vorming nierstenen. Tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.
ZwangerschapOverleg arts, gebruik eerste 6 maanden
BorstvoedingMag NIET gebruikt worden
GebruiksbeperkingNiet gebruiken bij griep of waterpokken bij jongeren zonder advies arts. Dit middel gaat niet samen met alcohol. Niet langer dan 5 dagen gebruiken.
HuisartsAls er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Werkzame stoffenacetylsalicylzuur 400 mg
DocumentBijsluiter
ToepassingsgebiedOntstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn: acetylsalicylzuur en ascorbinezuur. De hulpstoffen in dit middel zijn: natriumcitraat, natriumwatersrofcarbonaat, citroenzuur en natriumcarbonaat.

Bijsluiter

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Aspirine 500mg Tabletten 20TB

    Aspirine 500mg Tabletten | 20TB

    4,45
  • Supradyn Complex Forte Bruistabletten 45TB

    Supradyn Complex Forte Bruistabletten | 45TB

    -15%
    18,06
    21,25
  • Coldrex Hot Drink 10ST

    Coldrex Hot Drink | 10ST

    7,29
  • Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST

    Roter Paracetamol Instant Smeltta... | 20ST

    5,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist