
AOV 722 Lijnzaadolie 1000mg Capsules 90CP
1 reviews
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: 48 stuks beschikbaar
- Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Met ALA voor het behoud van een verantwoord cholesterolgehalte
Algemeen
AOV 722 Lijnzaadolie 1000mg Capsules (90 stuks) bevat 1740 mg ALA per dagdosering (3 capsules). Het is belangrijk dat de verhouding tussen de verschillende soorten onverzadigd vet in de voeding in balans is. Bij een dagelijkse inname van 2.000 mg draagt alfa-linoleenzuur (ALA) bij aan de instandhouding van normale cholesterolgehalten in het bloed. ALA komt naast lijnzaad ook voor in raapzaad-, en sojaolie en in walnoten. In kleine hoeveelheden zit het ook in vlees en in groene bladgroenten. Uit lijnzaadolie (ALA) kan het lichaam zelf de vetzuren DHA en EPA maken.
Flacons van 100% gerecycled plastic (rPET). De AOV supplementen zijn vanaf nu terug te vinden in een duurzamere verpakking. Door te kiezen voor rPET wordt er bijgedragen aan een meer circulaire economie. Hierdoor hoeft er geen nieuw plastic geproduceerd te worden.
AOV 722 Lijnzaadolie 1000mg Capsules:
- Bron van de omega 3, 6 en 9 vetzuren alfa-linoleenzuur (ALA), linolzuur (LA) en oliezuur (OA)
- Met ALA voor het behoud van een verantwoord cholesterolgehalte
- 90 stuks verpakking
Dosering
3x daags 1 capsule bij een maaltijd, tenzij anders geadviseerd. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
Ingrediënten
Samenstelling per dagdosering van 3 capsules
Lijnzaad (Linum usitatissimum)-olie | 3.000 mg |
met ALA | 1.740 mg |
met LA | 447 mg |
met OA | 420 mg |
en andere vetzuren en fytonutriënten | 393 mg |
lijnzaadolie, gelatine (capsule), verdikkingsmiddel (glycerine: capsule)
Allergenen informatie
722 Lijnzaadolie bevat geen allergenen. Vanwege de aanwezigheid van gelatine is dit product niet geschikt voor vegetariërs en veganisten.
Waarschuwingen
Bewaren op een koele, droge en donkere plaats, buiten bereik van kinderen.
Reviews1 reviews
10/10 op basis van 1 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
5 sterren
1 reviews4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 sterren
0 reviews
Meer uit ons assortiment:
-
Orthica
Co-Enzym Q10-100 Softgels | 30SG -30%23,0732,95
-
Blephasol
Lotion | 100ML 12,95
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Dulcolax Bisacodyl 10mg Zetpillen | 6ST
Gebruiksbeperking:
#Uitsluitend voor kortdurend gebruik.
#Niet gelijktijdig met producten die zuurgraad in bovenste deel maagdarmkanaal verlagen, zoals melk, middelen tegen maagzuur(antacida) of protonpompremmers s (middelen bij maagklachten, zoals zuurbranden en maagdarmzweren)
#Er kan bloederige ontlasting optreden. Dit is meestal onschuldig en gaat vanzelf over.
#Niet samen met bepaalde receptgeneesmiddelen gebruiken, zoals plaspillen (diuretica) of bijnierschorshormonen (corticosteroïden), zie bijsluiter.
Risicowaarschuwing:
#Gebruik dit geneesmiddel niet langer dan 3 dagen, want dat geeft risico op luie darmen en uitdroging. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Voor gebruik overleg met een arts bij ouderen.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.4,99-
Bloem
Rhodiola Capsules | 100CP -25%20,6227,49
-
Vitakruid
B12 1000 mcg Actief Methylc... | 90TB -25%12,6316,90
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Elvitum
Lijnzaadolie 1000mg Capsules | 200CP -19%14,9318,51
-
Vitals
Ultra Pure EPA/DHA 1000mg | 60SG -20%27,9334,95
-
Elvitum
Lijnzaadolie 1000mg Capsules | 100CP -16%8,6010,28
-
Cruydhof
Lijnzaadolie | 200ML 6,27
-
NOW
Lijnzaadolie Capsules 100 STK | 100ST -20%14,8018,50
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier