Bestel nu
0
€ 0,00
shopping awards 2021 persoonlijke verzorging
Saridon Tabletten 20TB
Saridon Tabletten 20TB
Saridon Tabletten 20TB1
Saridon Tabletten 20TB2
Saridon Tabletten 20TB3
Saridon Tabletten 20TB4
Saridon Tabletten 20TB5
Saridon Tabletten 20TB6
Saridon Tabletten 20TB7

Saridon Tabletten 20TB

3,55
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • U kunt maximaal 4 stuks per persoon bestellen

×

of

Productbeschrijving

Werkt snel bij stevige hoofdpijn.

Algemeen
Saridon Tabletten is effectief tegen stevige hoofdpijn, maar ook bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Saridon Tabletten Tegen Pijnbevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. De tabletten zijn verpakt in hygiënische doordrukstrips.

Kenmerken van Saridon
  • Werkt snel en effectief.
  • Voor verlichting van stevige hoofdpijn.
  • Ook voor verlichting van o.a. zenuwpijn, kiespijn, spierpijn, spit en bij griep en verkoudheid.

Dosering
Volwassenen: 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur. Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. Niet geschikt voor kinderen.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Actieve stofParacetamol
Sterkte250/150/50
Vormtablet
LeeftijdVanaf 15
Indicatiepijn, koorts, na inenting

Ingrediënten

Werkzame bestanddelen: paracetamol 250 mg; propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg. Verder cellulose; hydroxypropylmethylcellulose; melkeiwitten; zetmeel; talk; magnesiumstearaat en colloïdaal silicium oxide.

Bijsluiter
Download bijsluiter
Waarschuwingen

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen of voor andere stoffen die behoren tot de zogenaamde "pyrazolinen-groep" zoals o.a. fenylbutazon en dipyron en bij afwijkingen in het bloedbeeld.

Meer uit ons assortiment:

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist