DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Leidapharm Paracetamol 500mg 20TB
Leidapharm Paracetamol 500mg 20TB
Leidapharm Paracetamol 500mg 20TBverpakking strip tabletten
Leidapharm Paracetamol 500mg 20TBachterzijde verpakking
Leidapharm Paracetamol 500mg 20TBzijkant verpakking

Leidapharm Paracetamol 500mg 20TB

0,59
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 8712755009215
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Effectief tegen pijn

Algemeen
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.
De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische doordrukstripverpakking.

Dosering
Kinderen van 6-9 jaar: een halve tablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 9-12 jaar: een tablet 3 tot 4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: een tablet 4 tot 6 maal.
Volwassenen: een of twee tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Actieve stofParacetamol
Sterkte500
Vormtablet
LeeftijdVanaf 6
Indicatiepijn, koorts, na inenting

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat.

Bijsluiter
Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.

Meer uit ons assortiment:

  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB

    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB

    1,19
  • Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel 100GR

    Linn Diclofenac 2,32% Extra Ster... | 100GR

    12,99
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 20TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 20TB

    0,89
  • Linn Loperamide Diarreeremmende Capsules 10CP

    Linn Loperamide Diarreeremmende ... | 10CP

    2,79