
Sanohra Oordopjes Zwemmen 1PR
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Verhindert het indringen van water in het oor tijdens het zwemmen
Algemeen
Sanohra Oordopjes Zwemmen beschermen de oren tijdens alle zwem- en watersporten om zonder problemen van het water te kunnen genieten en een pijnlijke ontsteking van de gehoorgang te voorkomen. Het is belangrijk op te merken dat oordopjes over het algemeen niet geschikt zijn om dieper dan 1 meter onder water te gebruiken. Geschikt vanaf 11 jaar
Sanohra Oordopjes Zwemmen:
- Beschermt de oren tijdens zwemmen en watersporten om ontstekingen te voorkomen
- Gemakkelijk te gebruiken en comfortabel om te dragen
- Voorkomt dat er water in het oor komt
Hoe te gebruiken?
Dit artikel is een Medisch Hulpmiddel, lees voor het gebruik altijd de bijgesloten instructies.
Aanbrengen voor het baden, zwemmen of douchen.
Niet te gebruiken bij buisjes. Tijdens het zwemmen geen wilde hoofdbewegingen in het water maken en niet duiken met de oordoppen in.
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Meer uit ons assortiment:
Tenue Soleil SPF30 Mineral Sunscreen | 30ML
-50%4,007,99Vitaplus Earplugs Aqua Silicone | 3PR
5,95Bezouwen Wattenstaafjes Hout In Doosje | 100ST
0,69Method Afwasmiddel Peach & Pink Pe... | 532ML
3,49Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
Niet gebruiken bij koorts of vlak voor artsbezoek. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Risicowaarschuwing:
#Niet gebruiken kort voordat u een arts naar uw oren laat kijken.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Otalgan Oordruppels | 12GR
12,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier