Nat-Ali Fermenten Fruitkefir Drank 10GR
Nat-Ali Fermenten Fruitkefir Drank 10GR

Nat-Ali Fermenten Fruitkefir Drank 10GR

4,99
  • Merk: Nat-Ali
  • Inhoud: 10GR
  • EAN: 3176800001640
  • Gratis verzending vanaf 25 binnen NL
  • Op voorraad:  9  stuks beschikbaar
  • Vandaag besteld: maandag in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Gevriesdroogd ferment voor het maken van uw eigen kefir fruitdrank.

Algemeen
Nat-Ali Fermenten Fruitkefir Drank bevat gevriesdroogde levende gisten bestemd voor de vervaardiging van een zelfgemaakte kefir fruitdrank. Fruitkefir vindt zijn oorsprong in de mediterranen en is een licht bruisende, gefermenteerde drank op basis van water, bacteriën en gisten en suikers uit het fruit die u zelf kunt toevoegen. De inhoud van een sachet is goed voor het bereiden van 1 liter fruitkefir.

Hoe te gebruiken?
Strooi 1 sachet in een ruime 1 literfles die u goed kunt afsluiten. Voeg naar eigen smaak fruit toe ( 1-2 partjes citroen, 1-2 stukjes gedroogd fruit, zoals vijgen en abrikozen) en 2-3 eetlepels suiker. Vul vervolgens de fles met 1 liter water dat op kamertemperatuur is en sluit de fles goed af. Laat de kefir op kamertemperatuur (20 - 25°C) 48 uur fermenteren. Wanneer het gedroogd fruit zich op de oppervlakte bevind is uw fruitkefir drank klaar. U kunt tot 8 keer de verkregen fruitkefir transplanteren, onder voorbehoud van goede hygiëne en gebruik.

Ingrediënten

Brown cane sugar*, freeze-dried water kefir* (cane sugar*, freeze-dried ferments for kefir: Lactobacillus, Lactococcus, Leuconostoc, Saccharomyces, Acetobacter).

* van biologische oorsprong



Keurmerken (1)

Europees keurmerk voor Biologisch

Europees keurmerk voor Biologisch

Dit product heeft het Europees keurmerk voor Biologisch en is op een ecologisch verantwoorde manier gemaakt. Het keurmerk zorgt ervoor dat er weinig chemicaliën worden gebruikt, de biodiversiteit wordt beschermd en dierenwelzijn wordt gerespecteerd. Skal Biocontrole controleert alle biologische producten in Nederland. Door dit keurmerk te kiezen, steun je duurzame landbouw en een gezondere leefomgeving.

Meer uit ons assortiment:

  • Weleda Calendula Tandpasta 75ML
    Weleda Calendula Tandpasta | 75ML
    -25%
    4,49
    5,99
  • Weleda Planten Tandpasta 75ML
    Weleda Planten Tandpasta | 75ML
    -25%
    4,49
    5,99
  • Weleda Ratanhia Tandpasta 75ML
    Weleda Ratanhia Tandpasta | 75ML
    -25%
    4,49
    5,99
  • Maharishi Ayurveda Ayurdent Kruidentandpasta Classic 75ML
    Maharishi Ayurveda Ayurdent Kruidentandpasta C... | 75ML
    4,90
  • AloeDent Aloe Vera Triple Action Charcoal Tandpasta 100ML
    AloeDent Aloe Vera Triple Action Cha... | 100ML
    5,99

Andere klanten kochten ook:

  • A.Vogel Herbamare Bouillon 250GR
    A.Vogel Herbamare Bouillon | 250GR
    -20%
    5,59
    6,99
  • A.Vogel Bambu Biologische Koffievervanger 200GR
    A.Vogel Bambu Biologische Koffiever... | 200GR
    -20%
    6,79
    8,49
  • Rabenhorst Detox Sap 750ML
    Rabenhorst Detox Sap | 750ML
  • Pacha Instantsticks 2,5gr 20ST
    Pacha Instantsticks 2,5gr | 20ST
    4,65
  • Joannusmolen Teff Pap Bio 300GR
    Joannusmolen Teff Pap Bio | 300GR
    3,69

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist