Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg 10ST
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg 10ST

Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg 10ST

4,09
  • Merk: Leidapharm
  • Inhoud: 10ST
  • EAN: 8712755213124
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest

Algemeen
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te maken zodat het gemakkelijk kan worden opgehoest, vooral tijdens periodes van acute bronchitis.

Dosering
Volwassenen: 1 maal per dag 1 bruistablet. Patiënten die moeite hebben met het ophoesten van slijm (ouderen of verzwakte patiënten), wordt geadviseerd het middel ’s morgens in te nemen. Los de bruistablet op in een half glas water. Drink de oplossing daarna meteen op.

Waarschuwingen
Niet gebruiken als u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

Klik om te controleren of deze website legaal handeltVeilige Zelfzorg met het Keurmerk Zelfzorg Online

Medische informatie

EAN-code 8712755213124
Registratienummer 116480
Productnaam Leidapharm Acetylcysteïne 600 mg
Registratiecode RVG
ATC-code R05CB01
Netto inhoud 10 ST
GPC-nummer 10000876
GPC-omschrijving Verkoudheid/hoest
Dosering 1
Maximale dagdosering 1
Leeftijd vanaf 18 jaar
Gebruiksadvies oplossen in 0,5 glas water, direct drinken, indien moeite met ophoesten van slijm 's ochtends innemen
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Risicowaarschuwing #Dit geneesmiddel beïnvloedt de uitslagen van bepaalde bloedtesten. Informeer voorafgaand bij uw arts.
#Stop direct met het gebruik bij een strak en benauwd gevoel op de borst en neem contact op met een arts
#Stop direct met het gebruik bij veranderingen aan huid en/of slijmvliezen en neem contact op met een arts.
Afleverstatus code AV
Afleverstatus omschrijving Algemene Verkoop
Toedingingsvorm bruistablet
Te gebruiken bij Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te maken zodat het gemakkelijk kan worden opgehoest, vooral tijdens periodes van acute bronchitis.
Niet gebruiken bij Allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Kinderen jonger dan 2 jaar.
Zwangerschap Mogelijk, zie bijsluiter.
Borstvoeding Mogelijk, zie bijsluiter.
Gebruiksbeperking Niet samen met hoestprikkeldempende middelen of actieve kool gebruiken. Bij gebruik antibiotica 2 uur tussenpoze aanhouden. Voorzichtig bij maagzweer en natriumbeperkt dieet.
Huisarts #Mensen met klachten ouder dan 75 jaar. #Mensen die snel of moeilijk ademen terwijl ze rustig zitten of liggen. #Mensen die benauwd zijn en een piepend geluid maken bij het ademhalen. #Mensen die in de war zijn of suf (slaperig), of snel zieker worden. #Mensen die bloed ophoesten. #Mensen waarbij hoest mogelijk een bijwerking van een geneesmiddel is (bijvoorbeeld van bepaalde bloeddrukverlagers, zie de bijsluiter hiervan). #Mensen die langer dan drie weken hoesten.
Werkzame stoffen acetylcysteïne 600 mg
DocumentBijsluiter
Toepassingsgebied Bij vastzittende hoest door taai slijm

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: acetylcysteïne. De hulpstoffen in dit middel zijn: natriumwaterstofcarbonaat (E500) (overeenkomend met 115 mg natrium), citroenzuur (E330), sucralose (E955) en sinaasappelsmaakstof (bevat o.a. arabische gom (E414), butylhydroxyanisol (E320), citroenzuurmonohydraat (E330) en maltodextrine).

Bijsluiter

Vragen & Antwoorden

Hoe bewaart u Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg?
Bewaar Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg buiten het zicht en bereik van kinderen. Na openen van de tablettencontainer is het product 10 dagen houdbaar. Bewaar het in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.
Hoe lang mag u Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg maximaal gebruiken zonder arts te raadplegen?
U mag Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg niet langer dan 14 dagen zonder een arts te raadplegen gebruiken. Wordt uw klacht na 14 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.
Hoe neemt u Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg in?
Los de bruistablet van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg op in een half glas water. De oplossing moet u meteen opdrinken.
Hoeveel natrium bevat Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg?
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg bevat 115 mg natrium per bruistablet. De aanbevolen dagdosering levert 115 mg natrium aan volwassenen. Voorzichtigheid is geboden bij patiënten met een gecontroleerd natriumdieet.
Waarvoor wordt Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg gebruikt?
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg wordt gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp). Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.
Wanneer mag u Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg niet gebruiken?
U mag Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg niet gebruiken wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen in dit medicijn. Daarnaast mogen kinderen onder 2 jaar dit medicijn niet gebruiken.
Wat is de aanbevolen dosering voor volwassenen van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg?
De aanbevolen dosering van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg voor volwassenen is 1 maal per dag 1 bruistablet. Bij patiënten die moeite hebben met het ophoesten (ouderen en verzwakte patiënten), wordt aanbevolen om de bruistablet 's ochtends in te nemen.
Wat moet u doen als u te veel van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg heeft ingenomen?
Als u te veel van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg heeft ingenomen, kunnen klachten voorkomen zoals misselijkheid, braken en diarree. Wanneer u te veel van dit medicijn heeft ingenomen, neemt u dan onmiddellijk contact op met uw arts of apotheker.
Welke bijwerkingen kunnen zeer zelden voorkomen bij Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg?
Bij Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg kunnen zeer zelden (bij minder dan 1 op de 10.000 gebruikers) voorkomen: shock door een plotselinge vaatverwijding ten gevolge van ernstige overgevoeligheid (anafylactische shock), plotselinge vochtophoping in de huid en slijmvliezen (angio-oedeem), en bloedingen.
Zijn bruistabletten van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg geschikt voor kinderen?
Bruistabletten van Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg zijn niet geschikt voor kinderen tussen 2 en 18 jaar. Kinderen onder 2 jaar mogen dit medicijn helemaal niet gebruiken.

Meer uit ons assortiment:

  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB
    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB
    1,39
  • Healthypharm Acetylcysteine Bruistabletten 600mg 10ST
    Healthypharm Acetylcysteine Bruistablett... | 10ST
    4,99
  • Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten 20TB
    Leidapharm Ibuprofen 400mg Tabletten | 20TB
    1,98
  • Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50TB
    Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten | 50TB
    2,89
  • Fluimucil 200mg Bruistabletten 20ST
    Fluimucil 200mg Bruistabletten | 20ST
    6,49

Andere klanten kochten ook:

  • Natterman Bronchicum Extra Sterk 200ML
    Natterman Bronchicum Extra Sterk | 200ML
    11,99
  • Fluimucil 200mg Bruistabletten 20ST
    Fluimucil 200mg Bruistabletten | 20ST
    6,49
  • Gratis verzending Fluimucil 600mg Bruistablet 30TB
    Fluimucil 600mg Bruistablet | 30TB
    20,14
  • Fluimucil 600mg Tabletten 10ST
    Fluimucil 600mg Tabletten | 10ST
    10,49
  • Roter Noscapect 15mg Tabletten 20TB
    Roter Noscapect 15mg Tabletten | 20TB
    8,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist