dermacosmetica icon
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML tube inhoud
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML voordelen
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML toepassing
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML textuur en kleur product
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML gebruikerservaring
Eucerin AtopiControl Balsem 400ML aanbevolen routine

Eucerin AtopiControl Balsem 400ML

25 reviews

25% korting
21,3728,50
  • Merk: Eucerin
  • Inhoud: 400ML
  • EAN: 4005900791047
  • Dit product wordt gratis bezorgd in Nederland!
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Versterkt de huidbarrière en vermindert droogheid en jeuk

Algemeen
Eucerin AtopiControl Balsem (400 ml) is een ideale lichaamsbalsem voor de dagelijkse verzorging van de atopiegevoelige huid. Het is een olie-in-water-balsem die speciaal. Deze balsem is verrijkt met verzachtende Licochalcone A, Ceramiden en Shea boter, om de huid te voeden en te verzorgen, en zo de huidbarrière te versterken en droogheid en een jeukerig gevoel te verminderen. Het is klinisch en dermatologisch bewezen dat Eucerin AtopiControl Balsem de huid voedt en verzorgt bij mensen met een atopiegevoelige huid. De balsem is ongeparfumeerd en heeft een lichte textuur die snel intrekt en niet vet of plakkerig is.Deze balsem is geschikt voor volwassenen, kinderen en baby's ouder dan 3 maanden.

Eucerin AtopiControl Balsem:
  • Verzorgt de huid intensief en vermindert het jeukerig gevoel en irritatiegevoel
  • Geschikt voor volwassenen, kinderen en baby's ouder dan 3 maanden
  • Bevat verzachtende Licochalcone A, Ceramiden en Shea boter
  • Versterkt de huidbarrière en vermindert droogheid en jeuk
  • Klinisch en dermatologisch bewezen effectief
Hoe  Eucerin AtopiControl Balsem te gebruiken?
1. Breng één of twee keer per dag aan, of zo vaak als nodig.
2. Gebruik in combinatie met Eucerin AtopiControl zeepvrije Bad & Douche olie voor een optimale verzorgingsroutine.

Ingrediënten

Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera Seed Oil, Distarch Phosphate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Oenothera Biennis Oil, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Ceramide NP, Phytosphingosine, Sodium PCA, Glycine, Decylene Glycol, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Citrate, Helianthus Annuus Seed Oil, Behenyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Ethylhexylglycerine, Hydroxyacetophenone, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xantham Gum, Ascorbyl Palmitate, Oleic Acid, Phenoxyethanol

Waarschuwingen

Bij kamertemperatuur (15-25°C) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.

Reviews25 reviews

9/10 op basis van 25 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Beoordeling

2/10

Gepubliceerd op We Are Eves

j26e

31 augustus 2025

Helaas geen effect bij mijn eczeem huid. Ik hoopte dat deze crème speciaal voor de atopische (eczeem) huid mijn eczeem plekken dusdanig zouden kalmeren zodat ik geen hormonenzalf zou hoeven te gebruiken. Maar helaas hielp de crème bij mij niet, eerder het tegenovergestelde. Ik heb de crème 3,5 week op mijn handen (wat drogere huid met eczeemplekken) gebruikt. Ik heb de crème meerdere keren per dag gesmeerd. De droge schilfers verdwenen al na 2 dagen smeren, maar de eczeemplekken begonnen na een paar dagen heel erg te jeuken en dit werd ook niet beter. Na 3,5 ben ik gestopt omdat ik mijn huid kapot begon te krabben vd jeuk. Helaas toch weer hormonenzalf moeten gebruiken om de plekken rustiger te krijgen. Ook op de huid waar geen eczeemplekken zitten, maar die wel iets droger is, deed de crème helaas niks voor mijn huid. De crème trok in een paar minuten volledig in en daarna kon ik niet merken dat ik er iets opgesmeerd had. Mijn handen werden verder ook niet gehydrateerd ondanks meerdere keren per dag smeren. De crème was voor mij niet vettig. Smeerde goed uit, maar was dus binnen een paar minuten volledig verdwenen. De crème is geurloos en bevat geen parfum (pluspunt).

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

irisvb

29 augustus 2025

Kalmerende en verzorgende balsem. Deze balsem van Eucerin trekt snel in en kalmeert en verzorgt mijn huid. Ik heb last van eczeem, voornamelijk op mijn handen en in de holtes van mijn ellebogen. Deze balsem zorgt ervoor dat ik minder jeuk heb, dat mijn huid minder schilferig is en dat mijn huid minder trekkerig aanvoelt. Mijn handen voelen zachter aan na regelmatig gebruik. Ik vind het super fijn dat de balsem snel intrekt, zodat ik mijn handen vrijwel direct erna gewoon weer kan gebruiken zonder dat alles gaat plakken. De balsem zit in een grote verpakking van 400 ml en gaat dus lang mee. De tube doseert goed. Enige nadeel van deze verpakking vind ik dat hij niet zo makkelijk mee te nemen is in een handtas. Maar gelukkig bestaat er ook een kleinere variant van deze tube, dus dit hoeft geen probleem te zijn. Een heel fijne balsem die mijn eczeem niet volledig laat verdwijnen, maar het wel een stuk draaglijker maakt!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

jaslynouwehand

29 augustus 2025

amazing! Ik heb deze laten testen door mijn schoonmoeder. Ze heeft snel last van eczeem dus was zij de beste persoon om dit product te testen. Na een aantal dagen smeren zag zij al verschil. De plekken verdwenen langzamerhand en ook kwam het minder snel terug wanneer ze regelmatig smeerde. Al met al een super fijn product dus! Wanneer je last heb van eczeem of iets dergelijks raad ik je zeker dit product aan!!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

chrsta123

25 augustus 2025

Toverbal in een fles! Ik mocht de Atopicontrol van Eucerin testen voor een periode en het heeft mij niet teleurgesteld! Aangezien het vooral voor eczeem is lag de focus daarop, maar dat is niet alles. Toen ik het product kreeg was mijn eczeem alweer bijna weg, maar het is door het gebruik ook niet meer teruggekomen. Aangezien het voor eczeem is, ruikt het niet naar bloemetjes, maar eerlijk, dat is ook niet nodig. Het smeert goed uit, maar let op, je hebt niet zoveel nodig. Indien je iets teveel hebt moet je wat langer smeren voor de witte waas weg is 😉 Eenmaal gesmeerd trekt het redelijk snel in en is je huid gelijk gehydrateerd. Dit blijft ook de hele dag zo, wat erg fijn is! Maar dit is niet alles! Zelfs als je jeuk hebt wat niet eczeem gerelateerd is, maar door muggenbeten of andere oorzaken, dan is deze creme ideaal om de jeuk te stillen. Win win zou ik zeggen. Om er nog een schepje bovenop te doen, het is ook een fantastische aftersun. En dan denk je misschien, waarom zou ik een creme smeren die voor eczeem is?! Nou omdat deze creme voedend is, jeukstillend en verzachtend voor de huid. En wat heeft een verbrandde huid nodig? Voeding en verzachting en soms ook jeukstillend. Toevallig mijn kreeftrode vriend zijn borst mee ingesmeerd en na een nacht slapen was zijn kreeftkleur gehalveerd. Met andere aftersuns heb ik dit nog nooit meegemaakt. Al met al dus een toverbal in een fles die niet alleen voor eczeem werkt, maar ook voor een droge en/of jeukende huid en als hele fijn aftersun. Heel fijn dus voor als je op vakantie gaat en aan 1 product genoeg hebt. Het is ook gelijk 400 ml, waardoor je er lang plezier van hebt of ideaal voor gezinnen. En voor mij daarnaast heel fijn om te weten dat dit merk niet op dieren test, waardoor ik mijn fantastische la roche posay handcreme en bodycreme in de prullenbak kan gooien ivm dierproeven. Maar dit als kleine sidenote 😉

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

eugenievanderven

25 augustus 2025

Voedende lotion. Heel fijn product, precies zoals omschreven op de tube: voedend, verzacht en absorbeert snel. Voor mij werkt het vooral goed voor mijn droge armen, die voelen nu zacht aan! De balsem is ongeparfumeerd, wat natuurlijk goed is voor een geïrriteerde en jeukerige huid maar ik mis wel het lekkere 'spa' gevoel na het smeren. Buiten dat raad ik de balsem echt aan voor iedereen met een droge en gevoelige huid!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

tlvdejong

22 augustus 2025

Gamechanger! Wauw, wauw en nog eens wauw! Deze balsem van Eucerin is een echte gamechanger voor mijn droge en gevoelige huid! Mijn huid is droog en gevoelig met een neiging tot velletjes en soms eczeem. Ook in de zomer, helaas. Maar dit product is echt een uitkomst voor mij. Het is een balsem waardoor het prettig uitsmeert en ook snel intrekt. Ik gebruik het na het douchen. Mijn huid is direct gevoed, gehydrateerd en zacht. Dit blijft ook echt lang aanhouden, op sommige plekjes zelfs tot de volgende dag. Ik heb ook het idee dat mijn huidtextuur is verbeterd, het voelt zachter en velletjes zijn verdwenen! Ik vind het persoonlijk heel fijn dat deze balsem geen parfum bevat omdat ik daar niet tegen kan. Ik blijf lekker smeren met dit product. Een aanrader voor mensen met een droge en gevoelige huid!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

mariondraaijer67

22 augustus 2025

Wat een tube! Zo een feestje Wat een heerlijk product. Niet overdreven aanwezig kwa geur, zeer aangenaam licht zoet fris. Fijne textuur die snel intrekt maar zeker de huid voed. Maakt de huid zijde zacht en gehydrateerd, soepel maar niet vettig. Echt een top product. En een mega grootte tube.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

indyvanmoorsel

18 augustus 2025

Hydraterend en werkt goed. Een fijn product! It gets the job done en hydrateert ook nog eens fijn. Aangename geur en het product trekt ook snel in, waardoor je geen vettige of plakkerige huid hebt. Ook is het een grote tube wat heel fijn is, dan gaat het product langer mee. Ik heb er niets op aan te merken :)

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

janna23

17 augustus 2025

Review product. Ik heb dit product ontvangen en vond de verpakking mooi en netjes. Het is een nette verpakking die vertrouwd overkomt. Niet te veel kleur etc… Ik heb de crème eerst op mijn arm geprobeerd om de textuur te voelen en vond dit top! Het is een dikke en licht vettige crème. Ik hou hier van en vond dit fijn. Ik heb ook mijn vader gevraagd om het product te testen. Hij is van een droge huid naar een gezonde gevoede huid gegaan. Hij is zeer onder de indruk van dit product. Ik heb deze ook na het douchen gebruikt en vond het fijn, maar op het begin net iets te plakkerig. Ik beveel het zeker aan! Het beste is om deze crème te gebruiken bij een droge / schrale huid. Ik ben in het algemeen super positief over dit product!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

ilsenicole

16 augustus 2025

Een nieuwe favoriet! Met mijn gevoelige huid is het lastig om een goede bodylotion te vinden. Deze crème bevat geen parfum of andere toevoegingen wat ideaal is. De geur is prima, het is een vloeibare zalf dat snel intrekt. Je voelt hem niet zitten en je kan je meteen gaan aankleden. Ik heb vaak rode, droge plekken op mijn huid en eczeem. Na 4 weken uitproberen zijn de plekken echt weg. Helemaal top voor de winter straks wanneer je huid veel te verduren krijgt.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

annelieskroon

16 augustus 2025

Eucerin atopi control. Wat een heerlijke creme. Heb het samen met mijn man getest. Hij heeft namelijk een erg droge huid. En ook hij is erg enthousiast over deze creme. Het smeer goed uit en trekt snel in. Ook is de geur heel neutraal. De tube is goed te doseren en is goed weer te sluiten. Er zijn goedkopere crèmes maar deze is zijn geld zeker waard. Zeker eentje die ik vaker ga kopen.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

prissie

16 augustus 2025

Heerlijk verzachtende balsem. Ik mocht de Eucerin Urea AtopiControl balsem testen en vind het een fijne balsem. De textuur is prettig: niet te vet, trekt goed in en laat mijn huid zacht aanvoelen. Voor mijn droge huid zou ik dit product zeker aanraden. Zelf heb ik last van keratosis pilaris en daarvoor merk ik dat een product met een milde exfoliant (zoals melkzuur/lactic acid) voor mij beter werkt. Daarom pak ik zelf liever weer de Eucerin UreaRepair PLUS 10% lotion. Die bevat naast ureum ook lactic acid en helpt mijn keratosis pilaris beter onder controle te houden. Verder, een fijne balsem voor wie verzachting zoekt bij een droge, trekkerige huid, maar voor mijn specifieke huidprobleem wissel ik af met een product met een lichte exfoliërende werking.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

koraltan.busra

16 augustus 2025

Ideaal voor jeuk en rode vlekken. Ik heb deze atopicontrol balsem van eucerin gebruikt voor jeuk en rode vlekken rondom mijn hals voor ongeveer 4 weken. Ik heb er duidelijk minder last van en het geeft een beetje verkoelend effect nadat ik heb zitten krabben. Ik raad het zeker aan vooral als je ook zo’n gevoelig huid hebt als ik.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

cyng24

16 augustus 2025

Super voor droge/gevoelige huid. Deze bodylotion werkt goed voor een hele droge of gevoelige huid. Vooral op mijn benen en bovenarmen heb ik hier last van en ik merk dat het trekkerige gevoel weg is als ik deze bodylotion gebruik. Ook op een plekje eczeem in een mijn nek heb ik deze bodylotion geprobeerd en dit hielp ook om de huid te kalmeren.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

dina__xx

15 augustus 2025

Aanrader. Ik heb een gevoelige huid die snel droog wordt. De meeste bodylotions die ik heb geprobeerd, voelen of te dun en waterig aan waardoor ze weinig doen, of te zwaar en vettig waardoor ik me de hele dag plakkerig voel. Deze crème zit precies in het midden: voedend, maar zonder dat je huid “verstikt” aanvoelt. De textuur is romig en smeert gemakkelijk uit. Wat ik zelf fijn vind, is dat het snel intrekt, ik hoef dus niet minutenlang te wachten voordat ik me kan aankleden. Al met al voelt dit product aan als een zachte, betrouwbare moisturizer die de huid kalmeert en soepel maakt. Het is niet één van die producten die na een uurtje “verdwenen” lijken; mijn huid blijft de hele dag prettig aanvoelen. Zeker een aanrader als je, net als ik, op zoek bent naar een verzorgende maar milde crème voor dagelijks gebruik.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

hoja-verde

15 augustus 2025

Eucerin Atopi Control Balsem 400 ml. Ik mocht deze crème testen en was blij verrast een enorme tube te mogen ontvangen. Fijn dat het product me goed bevalt want nu kan ik er een hele tijd mee doen, ik kijk al uit naar de winter wanneer mijn droge kriebelhuid me gaat vervelen. Het product zelf komt gemakkelijk uit de tube maar is niet vloeibaar. Het is wit en ondoorzichtig en heeft gelukkig geen geur. Het is heel gemakkelijk te verdelen en trekt snel in. Toch voelt mijn huid wat vettig na gebruik. Ik vind dit persoonlijk minder fijn maar dat komt omdat het nu warm buiten is. Ik weet van mezelf dat ik dit in de winter veel minder erg ga vinden. De crème geeft een fijn gehydrateerd en verzorgend gevoel en helpt zeker bij een droge en kriebelende huid. Ik ben er al met al heel blij mee. Dank je wel @weareeves en @[~eucerin-nl] !

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

'-charly-

15 augustus 2025

Fijne verzachtende balsem. Hele fijne verzachtende balsem trekt goed in en plakt niet. Mijn huid werd gelijk al een stuk rustiger, veel minder geirriteerd en soepeler. De droge plekken werden gelijk minder zichtbaar en met de dag beter. De balsem is echt een aanrader ik ben fan van Eucerin!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

minouck

15 augustus 2025

Je voelt echt verschil. Dit product is echt heel prettig als je een superdroge huid hebt. Je merkt duidelijk verschil tussen voor en na het gebruik. Het trekt alleen niet geweldig in. Dat is fijn als je last hebt van jeuk of een erg droge huid, maar wanneer dat niet het geval is, kan het wat zwaar en benauwend aanvoelen. Het product is geurloos, wat prettig kan zijn, maar als je juist van een lekker geurtje op je huid houdt, is dit misschien niet het product voor jou.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

4/10

Gepubliceerd op We Are Eves

esmeedk

15 augustus 2025

Werkt helaas niet voor mij. Helaas werkt het product niet voor mij. Ik heb het twee en een halve week uit mogen testen maar het product doet niets voor mij. Het product is wel fijn aan te brengen en ruikt prima. De flacon waarin de substantie zit is mooi en werkt naar behoren. Ik zou dit niet aanbevelen om een verzachting van de huid.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Gepubliceerd op We Are Eves

sellab

12 augustus 2025

Jeuk vermindert. Zelf heb ik hem gekregen om te testen, nou heb ik een exceem plek op mijn voet. Hier heb ik het opgesmeerd en je jeuk verminderende al na 1 keer. De crème zelf vond ik wel aan de vettige kant terwijl er staat van niet dus dat vond ik wel jammer, maar voor de jeuk raad ik het zeker aan en ik ga het blijven gebruiken voor de jeuk de huid hersteld het ook alleen moet je het wel vaker gebruiken voor volledig herstel maar dat is logisch!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

jj.vsd

1 augustus 2025

Perfect voor een droge huid! . Vroeger gebruikte ik alleen het merk van Eucerin, ook dit helpt echt goed bij een droge huid. Het trekt snel in en je huid voelt erg zacht aan. Echt een aanrader! Ook top dat ik een grote verpakking heb gekregen zodat ik het ook in de winter kan blijven gebruiken.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

hetjaar1977

31 juli 2025

 Verslavend . Dit is zo’n product wat altijd op voorraad moet zijn! Voor mij dan wel in ieder geval, want ik heb een hele droge huid. Deze bodylotion maakt je huid zacht, geeft hydratie. Bevat geen kleurstoffen of parfum dus ideaal voor de gevoelige huid. Na het opbrengen trekt het direct in de huid, is niet vettig. Ik kan dit iedereen aanbevelen! Prijs - kwaliteit verhouding is oké.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Gepubliceerd op We Are Eves

nisjeography

30 juli 2025

Voor erg droge huid ideaal. Ik heb een erg droge en gevoelige huid, vooral in de winter. Nu in de zomer is het een stuk minder en is deze crème wat aan de heftige en vettige kant voor mijn huid. Voelt echter enorm lekker op de huid aan en ik voel dat geïrriteerde plekken er baat bij hebben. Dus ik ben benieuwd naar het resultaat aankomende winter. Doordat het ongeparfumeerd is, vind mijn huid het een goede optie. Ook echt een enorme tube waar je even mee vooruit kunt.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

8/10

Cisca

10 mei 2025

Geweldige creme! Trekt snel in en huid jeukt niet meer.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Silvia

30 april 2025

Very good for sensitive skin, also for face

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

1

Meer uit ons assortiment:

  • dermacosmetica icon
    Eucerin AtopiControl Bad en Doucheolie 400ML
    Eucerin AtopiControl Bad en Doucheolie | 400ML
    -25%
    16,12
    21,49
  • dermacosmetica icon
    Eucerin AtopiControl Intensief Kalmerende Crème 40ML
    Eucerin AtopiControl Intensief Kalm... | 40ML
    -25%
    14,99
    19,99
  • dermacosmetica icon
    Eucerin AtopiControl Kalmerende Gezichtscrème 50ML
    Eucerin AtopiControl Kalmerende Gez... | 50ML
    -25%
    19,49
    25,99
  • dermacosmetica icon
    Gratis verzending Eucerin AtopiControl Kalmerende Bodylotion 400ML
    Eucerin AtopiControl Kalmerende Bod... | 400ML
    -25%
    20,25
    27,00
  • dermacosmetica icon
    Eucerin DermoCapillaire Urea Shampoo 250ML
    Eucerin DermoCapillaire Urea Shampoo | 250ML
    -25%
    13,49
    17,99

Andere klanten kochten ook:

  • dermacosmetica icon
    La Roche-Posay Toleriane Kerium DS Anti-Flaking Soothing Care Concentrate 40ML
    La Roche-Posay Toleriane Kerium DS Anti-Fl... | 40ML
    -20%
    11,60
    14,50
  • dermacosmetica icon
    La Roche-Posay Cicaplast B5+ Ultra Repairing Soothing Balm 100ML
    La Roche-Posay Cicaplast B5+ Ultra Repairi... | 100ML
    -20%
    17,56
    21,95
  • dermacosmetica icon
    Gratis verzending La Roche-Posay Lipikar Baume AP+m Triple Action Balm 400ML
    La Roche-Posay Lipikar Baume AP+m Triple A... | 400ML
    -20%
    22,80
    28,50
  • dermacosmetica icon
    La Roche-Posay Effaclar Duo+M Gel Creme - Anti imperfections 40ML
    La Roche-Posay Effaclar Duo+M Gel Creme - ... | 40ML
    -20%
    17,56
    21,95
  • dermacosmetica icon
    Gratis verzending Eucerin pH5 Bodylotion 400ML
    Eucerin pH5 Bodylotion | 400ML
    -25%
    20,62
    27,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist