
Biofood Knoflook Zeewier Tabletten 55TB
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Verwijdert vlooien en teken bij uw hond
AlgemeenBiofood Knoflook Zeewier Tabletten biedt natuurlijke, koud geperste knoflooktabletten met zeewier, knoflook, aminozuren, vitaminen (A, B, D en E) en mineralen. Dankzij de natuurlijke eigenschappen van knoflook werkt het op een doeltreffende en veilige manier. Dit premium product bevat geen chemische toevoegingen en ondersteunt de weerstand, huid, vacht (inclusief vermindering van haaruitval) en darmflora. Het is glutenvrij. (Bier)gist levert niet alleen vitamine B(-complex) en D, maar ook hoogwaardige aminozuren, mineralen, eiwitten en enzymen. Voor een optimale werking wordt dagelijks gebruik aanbevolen. Geschikt voor alle hondenrassen, van puppy tot senior.
Biofood Knoflook Zeewier Tabletten:
- Natuurlijk en effectief
- Goed voor huid en vacht (o.a. haaruitval)
- Met o.a. knoflook, zeewier, vitaminen en mineralen
- Optimale werking bij dagelijks gebruik
- Voor alle hondenrassen, van pup tot senior
volwassen hond: 2-6 per 10 kg lichaamsgewicht per dag;
puppy's: 2-3 per 10 kg lichaamsgewicht per dag.
Dagelijks gebruik zorgt voor een betere en optimale werking. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Ingrediënten
Samenstelling Per 1000g (55 stuks 90g)
Ruw eiwit | 9,81% |
Ruw vet | 2,60% |
Ruwe celstof | 0,64% |
Ruwe as | 6,33% |
Vocht | 6,93% |
Vitamine A | 126.291,40 IE |
Vitamine B (B-complex) | 99,7 mg |
Vitamine D3 | 12.629,12 IE |
Vitamine E | 274,22 mg |
wei, rijst, melkpoeder, gist, dextrose, zeewier (5,33%), knoflook (4,1%), wortel. Analytische bestanddelen: ruw eiwit: 9,81%, ruw vet: 2,60%, ruwe celstof: 0,64%, ruwe as: 6,33%, vocht: 6,93%, vit. A: 126291,40 IE, vit. B: vitamine B-complex 99,7 mg, vit. D3: 12629,12 IE, vit. E: 274,22 mg. Per 1000g
Allergenen informatieGlutenvrij
Waarschuwingen
Buiten het bereik van jonge kinderen bewaren. Op kamertemperatuur bewaren.
Keurmerken (1)
FSC (recycled)

Dit product heeft het FSC Recycled keurmerk welke vereist dat het product volledig uit gerecyclede vezels bestaat, waaronder zowel hout- als papiervezels.
Meer uit ons assortiment:
Biofood Relax Tabletten | 100TB
3,95Biofood Zalmolie | 250ML
5,95Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken.
Risicowaarschuwing:
#Behandel het gehele gezin wanneer meer dan 1 persoon in het gezin besmet is.
#Voor gebruik overleg met een arts als u ook metronidazol gebruikt.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Leidapharm Anti-Worm Tabletten | 6TB
2,99Tabaibaloe Aloe Cream | 300ML
-10%4,494,99Sanature 100% Katoenen Inlegkruisjes... | 24ST
3,413,59
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
Biofood Knoflook Zeewier Mini Table... | 100TB
3,95Advantage Kat 80 | 4ST
25,18Bolfo Gold Druppels Kat 80, 2 pip... | 2ST
15,31Advantage Kat | 4ST
24,95Roxasect Spuitbus Tegen Vlooien | 300ML
-25%7,129,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier