
After Bite Insectenpen Classic 14ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Een insectenpen die verzacht en verzorging geeft op de huid na een insectensteek
Algemeen- Verzorging op de huid na een insectensteek
- Ook te gebruiken bij brandende pijn
- Binnen 5 minuten resultaat
- Handige penvorm
De beste resultaten worden verkregen door After Bite zo snel mogelijk na het voorval te gebruiken. Wrijf met de pen de gestoken of gebeten plaats enkele seconden stevig in. Herhaal indien gewenst na verloop van tijd.
Ingrediënten
Actief: Sodium Bicarbonate (Baking Soda) 5%
Inactief: Ammonia, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Purified Water
Waarschuwingen
Niet langer dan 12 maanden na opening gebruiken. Buiten het bereik van kinderen bewaren.
Meer uit ons assortiment:
-
Jungle Formula
Spray Maximum | 75ML -50%13,0025,99
-
After Bite
Xtra Gel | 20ML 6,99
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB
Gebruiksbeperking:
#Niet tegelijk bepaalde andere medicijnen gebruiken, zie bijsluiter.
#Gebruik niet meer dan 2 gram (4 tabletten) paracetamol per 24 uur bij overmatig alcoholgebruik.
#Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.1,49-
Care Plus
Anti-Insect Deet Spray 50% | 60ML -20%9,7212,15
-
Care Plus
Anti-Insect Deet Spray 40% | 15ML -20%2,392,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
After Bite
Kids | 20ML 6,99
-
Care Plus
Click Away Bite Relief | 1ST 7,99
-
Medisana
IB100 Insectenbeet Verzachter | 1ST 24,99
-
Dos Medical
Anamel Zalf | 15GR 16,99
-
Lucovitaal
Uitwendige Aambeien Spray | 40ML -60%2,786,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier