
Vsm Arniflor Eerste Hulp Gel 75GR
2 reviews
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Eerste hulp gel bij vallen of stoten.
Algemeen
Vsm Arniflor Eerste Hulp Gel voor de cosmetische verzorging van blauwe plekken en voor de ondersteuning van het hertellend vermogen de huid.
- Verzorgt blauwe plekken
- Ondersteunt het herstellend vermogen van de huid
- Te gebruiken op een intacte huid
- Te gebruiken vanaf 0 jaar
Hoe te gebruiken?
De gel 2 tot 3 maal daags op de gewenste plekken aanbrengen en licht inmasseren. De ingesmeerde huid kan afgedekt worden, om vlekken in kleding te voorkomen.
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.
Meer producten zien? Bekijk alle producten van Arniflor.
Andere varianten
Ingrediënten
Aqua, isopropyl alcohol, alcohol, ceteareth-20, glycerin, carbomer, Arnica montana extract, Calendula officinalis extract, ammonia.
Gebruiksaanwijzing
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Reviews2 reviews
10/10 op basis van 2 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
5 sterren
2 reviews4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 sterren
0 reviews
Meer uit ons assortiment:
Hansaplast Pleisters Universal Strips | 40ST
-25%3,444,59Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
Overgevoelig voor tarwe, anders dan coeliakie. Intolerantie bepaalde suikers.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Vsm Arnica Montana D6 Tabletten | 200TB
8,83Pharma Nord Bio-Seleen + Zink Tabletten | 150TB
-30%20,9629,95Vsm Arniflor Eerste Hulp Zalf | 75GR
12,45Nivea Extra Strong Styling Spray | 250ML
-40%4,377,29
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier