
Veet Ontharingscreme Douche Gevoelige Huid 150ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Op zondag voor 20:30 uur besteld, maandag in huis!
Aloe vera en vitamine E hydrateren de gevoelige huid
Algemeen
Veet Ontharingscreme Douche Gevoelige Huid voor een snel resultaat en u bespaart veel tijd. U voelt zich sexy en met uw zachte huid bent u klaar om aan de dag te beginnen. Dankzij de unieke waterbestendige formule doet Veet Ontharingscreme Douche Gevoelige Huid haar werk terwijl u onder de douche staat. De crème wordt geleverd met een dubbelzijdige spons (een zijde is voor het aanbrengen van de crème en de andere zijde voor het verwijderen van de haren en de crème). Uw huid zal zijdezacht aanvoelen.
Hoe te gebruiken?
1. Lees voor gebruik de voorzorgsmaatregelen. Breng net voordat je onder de douche stapt de crème gelijkmatig aan op een droge huid. Wrijf de crème niet in. Gebruik hiervoor de zachte, gekleurde zijde van de spons. Zorg ervoor dat het gebied dat je wilt ontharen, volledig bedekt is met crème. Was daarna goed je handen.
2. Wacht na het aanbrengen 2 minuten voordat je onder de douche stapt voor een optimaal resultaat.
3. Stap in de douche. Laat de crème nog minstens 3 minuten intrekken en houd daarbij de tijd goed in de gaten. De crème spoelt geleidelijk weg bij contact met stromend water. Hou de huid die bedekt is met crème de eerste 3 minuten van de douchebeurt niet rechtstreeks onder de waterstraal. Zo voorkom je dat de crème er te snel af spoelt.
4. Nadat je de crème in totaal 5 minuten hebt laten inwerken, gebruik je de witte zijde van de spons om de haartjes en alle crèmeresten te verwijderen. Masseer hierbij de huid in cirkelvormige bewegingen. Als de haartjes gemakkelijk loslaten, kun je de rest van de crème verwijderen. Afhankelijk van de soort beharing kan het nodig zijn de crème iets langer in te laten werken, maar in totaal NOOIT LANGER DAN 10 MINUTEN. Gebruik de zachte, gekleurde zijde van de spons voor gevoelige delen.
5. SPOEL na gebruik je huid grondig af onder de douche en droog af. Spoel de spons uit. Plaats de dop weer op de tube.
Ingredienten
Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Ceteareth-20, Calcium Hydroxide, VP/Hexadecene Copolymer, PPG-15 Stearyl Ether, Paraffinum Liquidum, Magnesium Trisilicate, Parfum, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates Copolymer, Hydrated Silica, Limonene, BHT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77891
Test de creme (volgens voorschrift) ook altijd eerst op een onopvallend stukje huid op het lichaam en kijk of er na 24 uur irritatie onstaat of niet. Als dit het geval is bent u waarschijnlijk overgevoelig voor een van de ingredienten.
Meer uit ons assortiment:
- VeetMinima Pure Oksels & Bikini... | 100ML8,99
- VitalsGuarboonvezels | 200GRProduct is onderdeel van ons groene assortiment.-20%19,96Adviesprijs 24,95
- VeetOntharingscrème Gevoelige H... | 200ML9,99
- OrthicaDino D Kauwtabletten | 120KTBProduct is onderdeel van ons groene assortiment.-30%11,16Adviesprijs 15,95
- WeledaBerken Pearl Scrub Douchecrème | 150MLProduct is onderdeel van ons groene assortiment.-15%8,49Adviesprijs 9,99
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- Bel ons evennu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- E-mailbinnen 1 uur antwoordbinnen 1 uur antwoord
- Adviesformulierbinnen 1 uur antwoordbinnen 1 uur antwoord